Vārda dienu svin: Jānis
Svētdiena, 2018. gada 24. jūnijs, 13:55
+15° C, vēja ātrums 5.1 m/s, Z-ZR vēja virziens

"Zelta ikrs" bija, ir un būs!

2017. gada 14. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
"Zelta ikrs" bija, ir un būs!
"Zelta ikra" bumbiņas Kuldīgā vēl var nopirkt: Pilsētas laukumā (šodien līdz 20.00, rīt līdz 14.00), Pilsētas dārzā (šodien līdz 16.00, rīt līdz 14.00), veikalā "Mežrozīte" un salonā zem kafejnīcas "Stenders".
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Tikpat ilga, cik paši Kuldīgas Pilsētas svētki, ir akcija "Zelta ikrs". Krāsainās bumbiņas Alekšupītē tiks ielaistas rīt, 15. jūlijā, 16.00 pie kultūras centra, bet sagaidītas pie Alekšupītes dīķa.
Ātrāko bumbiņu īpašniekiem paredzētas 100 Dzīru Kuldīgā atbalstītāju un rīkotāju gādātas balvas, tostarp arī trīs laikraksta Kurzemnieks abonementi, bet lielā balva – brīvdienu ceļojums Tatros divām personām – no Impro ceļojumiem.

Kuldīgas aktīvās atpūtas centra vadītājs Artis Gustovskis atminas: „Kad svētkus tikko sākām, pats grūtākais bija savākt tiem naudu. Zviedrijā svētkos ūdenī pludināja pīlītes. Biju par tādu faktu dzirdējis, ideja iepatikās. Piedāvāju to Andrim Grīnvaldam un Intai Burnevicai no kultūras nama. Inta teica, ka paskatīsies, kas atrodams peldošu rotaļlietu klāstā. Zvēriņi bija ļoti dārgi, bet bumbiņas varējām atļauties. Tad Andris radīja nosaukumu Zelta ikrs. Viens no lielākajiem sponsoriem svētkiem toreiz bija Aldara „Zelta alus”. Bet ikrs tāpēc, ka bumbiņa apaļa.”

Kuldīgā valda uzskats, ka šī ir pasaulē godīgākā atrakcija ar balvām, jo laimīgos izraugās upes straume.
Komentāri
Alvīne
2017. gada 27. jūlijā, 19:51
Zelta ikrs ? ...a kas tur no zelta ? es tur70gadīgs tantuks ar 100kg svara vinnēju pilno lozi - 4h ar pelddēli(ar aprīkojumu) Usmas ezerā -Usmas Meķos......hm ... a kur tas zelts . Tas štrunts jau uzreiz nogrimst---- pie zelta nespīd tikt. Vai Zelta Ikrs vēlas pasmieties par tā pircējiem ?????????
Pievieno jaunu komentāru: