Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 2018. gada 22. jūnijs, 18:18
+12° C, vēja ātrums 6.2 m/s, R vēja virziens

Divi zelti Kuldīgas maizei

2017. gada 13. septembrī, 08:00
Raksta autors: Maija Jankovska
Divi zelti Kuldīgas maizei
Foto: Laila Liepiņa
Starptautiskās izstādes "Riga Food" maizes konkursā divus no 12 zelta diplomiem ieguvusi SIA "Kuldīgas maizes ceptuve". Pie godalgām tikusi "Tīrā, dabīgā rudzu maize" un "Garšīgā saldskābmaize ar sēklām".
Baltijā nozīmīgākais pārtikas ražotāju pasākums Ķīpsalā notika no 6. līdz 9. septembrim. Šis ir jau 21. gads, kopš tajā piedalās Kuldīgas maizes ceptuve. Arī agrāk iegūti apbalvojumi, taču šis ir lielākais sasniegums, jo pie zelta diploma tikušas abas konkursam iesniegtās rudzu maizes. Pircēju iecienītā Tīrā, dabīgā rudzu maize pārdošanā ir jau vairākus gadus, savukārt Garšīgā saldskābmaize ar sēklām – kopš pagājušā rudens.

Ceptuves pārvaldnieks Uldis Cīrulis min divus labumus no šādas atzinības: pirmkārt, tas ir lepnums pašiem par savu darbu, otrkārt, balva vairo atpazīstamību. Ikreiz pēc tādas jūtams pieprasījuma kāpums – tie varot būt no 100 līdz pat 1000 klaipiem dienā. Tiesa, daļa pircēju godalgoto maizi intereses pēc tikai pagaršo, bet tie, kam tā iegaršojas, turpina to pirkt. Lai veicinātu godalgotās maizes atpazīstamību, tipogrāfijā pasūtīts jauna dizaina iepakojums, kam pievienota medaļa par balvu.

Pasākumā sumināti arī piena un medus produktu konkursu uzvarētāji, piešķirti apbalvojumi labākajiem pārtikas iepakojumiem. Tos nosaka pēc apmeklētāju vērtējuma, un konditorejas un saldumu kategorijā pirmo vietu viņi piešķīruši Rumbas pagasta uzņēmuma Ineses tortes Upeņu deserta kastei.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: