Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:55
+8° C, vēja ātrums 1.5 m/s, D vēja virziens

Amerikas kolēģi radioloģijas nodaļā

2017. gada 9. oktobrī, 00:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Amerikas kolēģi radioloģijas nodaļā
Ziemeļamerikas Radiologu biedrības profesoru uzņemšana Kuldīgas slimnīcā. No kreisās: radiologi Andris un Inese Laganovski, Latvijas Radiologu asociācijas viceprezidents Ardis Platkājis, viesi: profesors Ēriks K.Polsons (ASV), Uei Pua (Singapūra), Džūlija A.Camboni (Itālija).
Foto: SIA "Vizuālā diagnostika" arhīvs
„Viesprofesori ar lielu interesi apskatīja mūsu jauno datortomogrāfijas aparātu un vēlējās pie tā nofotografēties – viņiem tāda vēl nav. Visvairāk viņus izbrīnīja fakts, ka tāds ir nelielā slimnīcā ārpus Rīgas,” tā par Amerikas kolēģu viesošanos Kuldīgā saka radiologs diagnosts Andris Laganovskis.
Ziemeļamerikas Radiologu biedrības pārstāvji pagājušonedēļ apmeklēja SIA Vizuālā diagnostika radioloģijas nodaļu, bet pie reizes apskatīja Kuldīgas slimnīcu. Te viesojās pasaulē ievērojami radiologi: profesors Ēriks K.Polsons (ASV), Uei Pua (Singapūra) un Džūlija A.Camboni (Itālija). Vizītē profesorus pavadīja Latvijas Radiologu asociācijas viceprezidents, profesors Ardis Platkājis un Vizuālās diagnostikas radiologi Inese un Andris Laganovski.

„Šķita, ka slimnīca un nodaļa viņiem ļoti patika. Kuldīgā viesi bija trīs stundas. Šis bija vairāk izklaides, nevis darba brauciens. Vēl viesi apmeklēja divas lielās universitātes klīnikas – Austrumu un Stradiņa slimnīcu, kurās viņiem rādīta gan vecākā aparatūra, gan jaunākā,” teica A.Laganovskis.

Kā skaidro Vizuālās diagnostikas izpilddirektores asistente Katrīna Priede: „Vizīti rīkoja Latvijas Radiologu asociācija, kuras vadītāja profesore Maija Radziņa labi zina, ka Kuldīgas radioloģijas nodaļa ir vislabāk nokomplektētā ārpus Rīgas. Viņa arī noorganizēja kolēģu braucienu uz Kuldīgu. Viesprofesori Latvijā bija visu nedēļu, vadīja mācības un praktiskās nodarbības, tikās ar kolēģiem.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi