Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:04
+3° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

Andris sargā mūsu zemi

2017. gada 20. oktobrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Andris sargā mūsu zemi
Foto: Modris Rubenis
„Kurzemnieks” sadarbībā ar biedrību „Kursas raksti” izveidojis 2018. gada kalendāru, kas veltīts mūsu valsts 100 gadiem. Tajā esam parādījuši Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada stipros ļaudis un vērtības. Viens no tādiem ir arī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris, pulkvežleitnants Andris Rieksts.
A.Rieksts: „Nevaru apgalvot, ka militārajā dienestā visi automātiski ir arī valsts patrioti. Es tāds esmu – varu teikt droši, par to nekaunoties. Jā, esam arī algoti, bet vienlaikus nodokļu maksātāji un patrioti.”

Katru mēnesi iepazīstinām ar vienu kalendāra varoni, bet fotogrāfa darba rezultātu – Kurzemnieka kalendāru – lasītāji var jau novērtēt, iegādājoties to redakcijā vai citā tirdzniecības vietā. Pie abonentiem tas dāvanā nonāks Latvijas jubilejas gada sākumā.

Vairāk 20. oktobra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 121) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi