Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:58
+8° C, vēja ātrums 1.5 m/s, D vēja virziens

Lai sadzīve netraucē prokuroru darbu

2017. gada 20. oktobrī, 04:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Lai sadzīve netraucē prokuroru darbu
Kuldīgas rajona virsprokurora Ivara Branguļa kabinets pēc remonta iekārtots ar tumšām, solīdām mēbelēm, pārējiem darbiniekiem tās ir gaišos toņos.
Foto: Lāsma Reimane
Pie ieejas jauna drošības sistēma ar video domofonu, plašākas telpas, īpaša vieta pratināšanai, atsevišķi kabineti darbiniekiem un mājīga vieta, kur uzsildīt pusdienas, – tie visi ir Kuldīgas rajona prokuratūras darbinieku ieguvumi izremontētajā darbavietā.
„No vecajām telpām te nekas nav atpazīstams,” rāda virsprokurors Ivars Brangulis. „Tas lielākoties ir ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera nopelns – viņa pilnvaru laikā daudzi saimnieciski un profesionāli jautājumi racionāli sakārtoti ne tikai galvaspilsētā, bet arī citur Latvijā. Mūsu vadības nostāja ir tāda, ka darbavietā jābūt visām ērtībām, lai nekādi sadzīviski sīkumi netraucētu darbu.” Iegādātas jaunas mēbeles. Iekārtošanās notikusi, nepārtraucot darbu, tāpēc daudzas mantas vēl kastēs, līdz galam nav ierīkota virtuve. Telpu krāsojumu un mēbeles izvēlējusies prokuratūras saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa, sadarbojoties ar kuldīdzniekiem. Nostāja bijusi tāda, ka telpām jābūt gaišos toņos.

Virsprokurors skaidro: „Agrāk šajā ēkā prokuratūras telpas nebija norobežotas un te staigāja arī tie cilvēki, kuri meklēja citas iestādes. Tagad apmeklētājiem jānospiež domofona poga un jāpasaka apmeklējuma iemesls. Nepiederošie iekšā vairs netiek.” Bet par darbinieku tehnisko nodrošinājumu domāts jau iepriekš. Kopš gada sākuma viņi strādā prokuratūras iekšējā informācijas sistēmā. „Nākotnē prokurors uz tiesu ies tikai ar portatīvo datoru, kurā atradīsies elektroniskā krimināllieta, – nebūs vairs nekādu papīru blāķu,” skaidro I.Brangulis.

Kuldīgas rajona prokuratūrā strādā desmit darbinieku: virsprokurors, pieci prokurori, kancelejas vadītāja, prokurora palīgs, šoferis un apkopēja.

Prokurors Gints Mežiņš agrāk strādājis caurstaigājamā kabinetā, tāpēc tagad gandarīts par atsevišķo darba vietu: „Protams, ir patīkami. Gaidām, kad būs iekārtota atpūtas telpa.” Viņa kolēģe Dace Kronberga piekrīt: „Prieks nākt uz darbu!”


* Kuldīgas rajona prokuratūras telpu atjaunošana izmaksāja gandrīz 78 500 eiro. Tās remontēja telpu iznomātājs – pašvaldības uzņēmums Kuldīgas komunālie pakalpojumi. Darbs ilga četrarpus mēnešus.
* Pilsētas laukumā 4 prokuratūra atrodas kopš 1993. gada.
Komentāri
Juris
2018. gada 6. septembrī, 12:55
Ir protams patīkami, ka cilvēkiem tiek radītas iespējas ērtam darbam. Tikai neizpratni un izbrīnu rada jautājums, kāpēc vienā tādā nelielā Kuldīgas rajonā nepieciešami un ko var darīt seši prokurori? Tas ir jautājums, uz kuru vajadzētu sniegt korektu atbildi visiem nodokļu maksātājiem, jo kā nekā par viņu nodokļu naudu tiek apmaksātas šīs darba vietas .
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi