Vārda dienu svin: Aleksis, Aleksejs
Otrdiena, 2018. gada 17. jūlijs, 08:46
+23° C, vēja ātrums 2.6 m/s, Z-A vēja virziens

Smaids – pirmais solis ceļā uz labu veselību

2017. gada 30. oktobrī, 08:00
Raksta autors: Maija Jankovska
Smaids – pirmais solis ceļā uz labu veselību
Foto: Lāsma Reimane
Ikgadējā Veselības dienā sanākušie Kuldīgas novada pedagogi smaidīja daudz. Kuldīgas vieglatlētikas manēžā viņiem bija sagatavota plaša programma savas pašsajūtas uzlabošanai, sākot ar izkustēšanos un beidzot ar skaistumkopšanas procedūrām.
Pedagogiem paredzētā Veselības diena jeb Veselīgās dzīves uztveres akadēmija notika pagājušajā piektdienā pirms skolēnu atgriešanās no rudens brīvlaika. Lai gan manēža nebija pārpildīta, tomēr sanākušie skolotāji izskatījās apmierināti. Iespēju, ko šeit izbaudīt, tiešām bija daudz: veselīgi kokteiļi, dažnedažādu veidu masāžas, jau pieminētās skaistuma procedūras, smaržīgo maisiņu pildīšana ar aromātiskiem, kaltētiem augiem un vēl, un vēl.

Orientēties plašajā piedāvājumā palīdzēja balss, kas skanēja no skandām un ik pa laikam iestarpināja arī padomus, kā dzīvot veselīgāk. Viens no tiem – vairāk smaidīt. Tie, kuri vēlējās izkustēties, varēja apmeklēt vingrošanas nodarbības, kas paredzētas cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu vai arī garastāvokļa uzlabošanai. Daļa pedagogu izvēlējās nūjot svaigā gaisā.

Manēžas laukumā skolu komandas varēja piedalīties piedzīvojumu spēlē, ko organizēja interešu pulciņi: keramikas, lidmodelisma, Jauno žurnālistu skolas un citi. Vienu no uzdevumiem bija sagatavojis arī restorāna Bangerts šefpavārs Aigars Sīlis, kura vadībā skolotājiem bija jāfilē butes. Laidu pamatskolas skolotāju komanda atzina: lai gan tas tiek darīts pirmo reizi, ar darbu sokoties tīri labi, un tomēr tas noteikti neesot viņu sapņu darbs.
Komentāri
to Bumba
2017. gada 31. oktobrī, 17:42
Vai par baleta pasniedzēju var būt izbijis baletdejotājs cienījamā vecumā, kurš nevar nodejot lielāko daļu lomu? Var. Daudz ko var. Jautājums ir - vai vajag.
Bumba
2017. gada 30. oktobrī, 22:50
Vai par fizkultūras skolotāju var būt pasniedzējs, kas pats nevar noskriet 200m !?
Pievieno jaunu komentāru: