Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs, 19:36
+23° C, vēja ātrums 4.6 m/s, Z-ZR vēja virziens

Darbs Anglijā, sirds Kuldīgā

2017. gada 10. novembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Darbs Anglijā, sirds Kuldīgā
„Es saprotu, ka neizglābšu visu pasauli, bet gribas ticēt, ka izglābšu pasauli kādam cilvēkam,” saka Anglijā dzīvojošā Iveta Parravani, kura māmiņām izveidojusi palīdzības biedrību „Debesmanna”. Kopā ar vīru Gariju šoruden viņi atkal bija atbraukuši uz Ivetas dzimto Kuldīgu.
Foto: Jolanta Hercenberga
„Ja pāris mēnešu neesmu bijusi mājās – Kuldīgā, rodas nemiers. Atbraucu kaut uz pāris dienām, satieku māsas un vecākus, sajūtu ģimenisko atmosfēru un tad atkal varu doties pie savas ģimenes un ikdienas darbiem Anglijā,” saka Iveta Parravani (agrāk Kanapole), kura Lielbritānijā strādā televīzijā, bet Latvijā izveidojusi biedrību „Debesmanna”.
Iveta Parravani: „Cilvēkiem, kuriem tā nav gadījies, grūti iedomāties – kā var būt pēcdzemdību depresija. Cilvēki atrunājas, ka nezina, ko teikt. Kad depresija bija man, visi manējie bija apkārt, tomēr vienlaikus jutos tik vientuļa! Tā sāpēja, ka to sāpi nevar izteikt! Tādēļ vajadzīgi semināri, kuros arī citi var uzzināt, kā šādos gadījumos rīkoties. Reizēm nekas nav jāsaka – vienkārši jābūt blakus. Man arī gribējās aiziet no dzīves: stāvēju uz dzelzceļa platformas, vilcieni nāca un gāja, un likās, ka jāpaliek tikai solis pa labi vai pa kreisi, un viss beigsies.”

Vairāk 10. novembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 130) mūsu portālā.
Komentāri
frīdis
2017. gada 10. novembrī, 17:11
.....brīnišķīgā Kuldīga , bet iztika jābrauc pelnīt uz svešu zemi. Vai Jums visiem nešķiet ka šajā valstiņā kaut kas nav kārtībā ?
Pievieno jaunu komentāru: