Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs, 11:54
+24° C, vēja ātrums 3.6 m/s, R-ZR vēja virziens

Ar labi padarīta darba izjūtu

2017. gada 22. decembrī, 01:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Ar labi padarīta darba izjūtu
Kuldīgas bibliotēkas draugu gada nogales tikšanās reizē mūziķi Anta Eņģele un Marko Ojala lika atcerēties kādreiz labi zināmas, bet sen aizmirstas dziesmas.
Foto: Aivars Vētrājs
Ar sen aizmirstām melodijām, gaiši un sirsnīgi Kuldīgas galvenās bibliotēkas atbalstītāji, partneri un čaklākie lasītāji varēja pavadīt pēcpusdienu, ko iestāde tradicionāli gada nogalē rīko saviem draugiem.
Par pozitīvām emocijām gādāja mūziķi Anta Eņģele un Marko Ojala. Iestādes direktore Laima Mirdza Ostele īsi pastāstīja par paveikto. Gads beidzies ar novada bibliotēku tīkla reorganizāciju. Galvenajai bibliotēkai pievienotas 17 struktūrvienības. Akreditācijas komisija augstu novērtējusi piecos gados paveikto un akreditējusi iestādi uz nākamajiem pieciem. Šogad bibliotēka sāka lasītājiem piedāvāt elektroniskos izdevumus angļu valodā. Jaunums ir arī iespēja reģistrētajiem lietotājiem no mājām izmantot bibliotēkas abonētās vērtīgās datu bāzes. Daudz enerģijas ieguldīts novadpētniecības elektroniskās datu bāzes papildināšanai. Šajā ziņā Kuldīgas bibliotēka guvusi augstu speciālistu novērtējumu un valstī ir vadošā. Nākamgad septembrī Kuldīgā notiks Latvijas novadpētniecības konference. Valsts mērogā Kuldīgas bibliotēka izcēlusies ar bērnu lasīšanas veicināšanu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: