Vārda dienu svin: Gaits, Karīna, Gaitis
Trešdiena, 2018. gada 17. oktobris, 17:41
+15° C, vēja ātrums 3.1 m/s, D-DR vēja virziens

Natālija Gailīte – Kurzemes labākā ginekoloģe

2018. gada 24. janvārī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Natālija Gailīte – Kurzemes labākā ginekoloģe
Balva pasniegta Rīgā, kinoteātrī "Splendid Palace", to darinājusi stikla māksliniece Anda Munkevica.
Foto: Lāsma Reimane
„Man tas bija liels pārsteigums!” tā Kuldīgas slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja Natālija Gailīte saka par balvu "Mans labākais ginekologs Kurzemē".
Akciju rīkoja privātuzņēmums MFD Veselības grupa sadarbībā ar žurnālu Veselība. Divus mēnešus pacientes varēja balsot par savu ārstu, saņemts gandrīz 10 000 balsu, kā arī tūkstošiem pateicības vēstuļu.

N.Gailīte turpinājusi savas mātes, Kuldīgā populārās vecmātes Nadeždas Gologuzovas ceļu. Sākumu 1997. gadā ārste gan atceras tā: „Biju pilnīgi zaļa, sākās asaras, negulētas naktis… Paldies dakterēm Astrīdai Blumfeldei, Dagmārai Veldrumai, Maijai Petrovicai, kuras palīdzēja noticēt sev, iedeva profesijas pamatus! Bet Ilze Smiltāne ir šībrīža lielākais atbalsts.” Natālija uzsver, ka medicīna ir komandas darbs un ka neko nevarētu sasniegt bez kolēģiem: māsu palīgiem, vecmātēm un citiem.

Jautāta, kas vajadzīgs, lai ārsts būtu tiešām labs ginekologs, viņa atbild: „Reizēm vaina nepavisam nav slimībā, bet citur. Jāmēģina ar sievieti atrast kontaktu.” Vēl ārste piebilst, ka neveiksmes un kļūdas tiekot smagi pārdzīvotas un pie darba domas kavējas arī brīvajos brīžos. Tādu gan ir maz, jo jau piecus gadus viņa dežurē arī Ventspilī, strādā ambulatorajā pieņemšanā un sonogrāfijā.

Lai arī lielāko dzīves daļu aizņem darbs un mācības, vērtību skalas pirmajā vietā Natālija liek ģimeni – vīru Ēriku, četrgadīgo Marku un Aleksandru, kuram ir 12 gadu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: