Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs
Sestdiena, 2018. gada 22. septembris, 00:28
+22° C, vēja ātrums 7.2 m/s, D vēja virziens

Top publisks sporta laukums

2018. gada 21. maijā, 02:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Top publisks sporta laukums
Kuldīgā, Pētera ielā, pie Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas šovasar taps dažādu sporta veidu laukums. Piektdien "SC Kuldīga" vīri to asfaltēja.
Foto: Andra Ālīte
Pie Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas top 690 kvadrātmetru liels daudzfunkcionāls sporta laukums. Pamatne jau sagatavota.
Lauku attīstības programmā projektu iesniegusi biedrība MESS, kuras pārstāve Ilonda Reita stāsta: „Laukumā varēs spēlēt volejbolu, basketbolu un, variējot tīkla augstumu, arī badmintonu vai tenisu. To izmantos gan skolēni, gan apkārtējo māju bērni un jaunieši, jo tas būs visiem pieejams.”

Plānots to uzbūvēt vasarā līdz nākamajam mācību gadam: „Tajā vietā bija aizaugusi, nekopta teritorija. Rīkojām cenu aptauju un saņēmām divus piedāvājumus sporta un aktīvās atpūtas laukuma pamatnes ierīkošanai un labiekārtojumam. Finansiāli izdevīgākais izrādījās SC Kuldīgas piedāvājums. Gumijas seguma ierīkošanai bija četri pretendenti, izdevīgākais – Lietuvas uzņēmuma Dangu Centras piedāvājums.

Gumijoto segumu paredzēts ieklāt jūnijā. Pēc tam atliks uzkrāsot līnijas, un laukums būs gatavs.”

Projekta izmaksas ir mazliet vairāk par 31 000 eiro. No programmas LEADER piešķirti 27 000 eiro. Atlikušo summu (mazliet virs 4000 eiro) dod pašvaldība.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: