Vārda dienu svin: Guntra, Marianna, Ginters
Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris, 16:23
+20° C, vēja ātrums 6.7 m/s, D-DR vēja virziens

Tas motivē strādāt

2018. gada 23. maijā, 04:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Tas motivē strādāt
VUGD priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš kopā ar Kuldīgas un Alsungas ugunsdzēsējiem (no kreisās) Imantu Vējkāju, Aldi Valtenbergu, Hilāriju Lazdu, Aleksandru Štefaņuku, Raimondu Duburu, Kasparu Andersonu un Andi Upleju.
Foto: VUGD arhīvs
Par drosmi un priekšzīmīgu dienestu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes (KRB) svinīgajā pasākumā arī mūspuses ugunsdzēsēji saņēmuši apbalvojumus.
Pasniegti divi VUGD goda raksti un piecas pateicības, kā arī 15 KRB pateicības, svinot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Latvijas ugunsdzēsības 153. gadadienu.

Kurzemes brigādes pateicību saņēma arī Kuldīgas daļas komandieris kapteinis Aleksandrs Štefaņuks: „Saņēmu pateicību par darbu, to izvērtēja mans tiešais komandieris Andrejs Beļakovs, kurš pašlaik jau devies izdienas pensijā. Protams, ir patīkami saņemt apbalvojumu, jo darbs tiek novērtēts. Man patīk, ka varu izdarīt kaut ko lietderīgu sabiedrībai, tuviniekiem, padotajiem. Tas, ka pasaka paldies, motivē strādāt tālāk. Es kopā ar vada komandieriem izvērtēju arī pārējo apbalvoto ugunsdzēsēju padarīto gan darba laikā, gan ārpus tā.”

VUGD pateicība arī nodaļas komandierim Kasparam Andersonam: „Profesiju izvēlējos pirms 16 gadiem, un es to nenožēloju. Man ir gandarījums palīdzēt citiem un tikt novērtētam. Aizbraucot uz notikuma vietu, ir liels gribasspēks palīdzēt. Tur viss jāizdomā un jāizdara pareizi. Tas ir mans aicinājums, un, ja darbs nepatiktu, tad es te nebūtu. Prieks, ka vadība tā izsaka pateicību. Man arī prieks par jaunajiem, kuri saņēmuši apbalvojumu, jo tas arī viņus motivē strādāt vēl labāk.”


APBALVOTO VIDŪ

VUGD pateicību par priekšzīmīgu dienestu saņēma Kuldīgas daļas nodaļas komandieri seržanti Kaspars Andersons un Artis Roze, ugunsdzēsējs glābējs Aldis Valtenbergs, Alsungas posteņa vada komandiera vietnieks virsseržants Imants Vējkājs.

KRB pateicību saņēma Kuldīgas daļas komandieris kapteinis Aleksandrs Štefaņuks, ugunsdzēsējs glābējs kaprālis Andis Uplejs, vada komandiera vietnieks virsseržants Raimonds Duburs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: