Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs
Sestdiena, 2018. gada 22. septembris, 04:21
+13° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-DR vēja virziens

Somijas uzņēmēji meklē sadarbību

2018. gada 1. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Somijas uzņēmēji meklē sadarbību
Starptautiskās Jauniešu kameras Kuldīgas nodaļas pārstāve Krista Jansone pasniedz piemiņas suvenīrus organizācijas biedriem – Somijas uzņēmējiem.
Foto: Aivars Vētrājs
Vairāki uzņēmēji no Somijas, Starptautiskās Jauno uzņēmēju un līderu organizācijas jeb JCI biedri, iepazina uzņēmējdarbības vidi Kuldīgas novadā un tikās ar vietējiem kolēģiem, lai pārrunātu sadarbību eksportā.
Viesošanos koordinēja biedrība JCI Kuldīga, tās ģenerālsekretāre Krista Jansone stāsta, ka šis ir tās pirmais starptautiskais pasākums: „Somu viesošanos JCI plānoja jau sen, viņi brauca uz Liepāju, Ventspili un Rīgu, bet, tā kā mūsu nesen dibinātā nodaļa izrādīja interesi, atbrauca arī uz Kuldīgu. Parādījām pilsētu, bijām uzņēmumos Mars, Raituma krāsas un Dip&dap divriteņu ražotnē. Ceram, ka kāds uzņēmējs sadarbību arī sāks. Viens somu uzņēmējs pārstāvēja platformu, kurā apkopots Somijas interneta veikalu piedāvājums, un viņu interesēja tas, ko no mūsu saražotā varētu tur piedāvāt.”

Dip&dap riteņu ražotāja MGS Factory līdzīpašniece Sanita Giptere sacīja, ka vēl nevar spriest, vai un kā ar jauniepazītajiem uzņēmējiem veidosies sadarbība, bet ieinteresētība bijusi: „Sarakste vēl priekšā, bet iespēju saredzam abpusēji.”

Domes pārstāve Kristīne Duļbinska viesiem stāstīja par Kuldīgas novadu, savukārt viņi iepazīstināja ar savām nozarēm: celtniecību, elektrotīkliem, e-komerciju un medijiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: