Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs
Sestdiena, 2018. gada 22. septembris, 04:23
+13° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-DR vēja virziens

Piepildās pat ļoti pārdroši sapņi

2018. gada 13. augustā, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Piepildās pat ļoti pārdroši sapņi
Kas par nākotni ticis sapņots toreiz un kā dzīve izvērsusies šodien? Par sapņiem un to piepildījumu 13. augusta „Kurzemniekā” stāsta četri V.Plūdoņa Kuldīgas 1. vidusskolas 1995. gada 12.a klases absolventi – Zanda Tarasova, Jānis Jautaiķis, Māris Dadzis un Kristīne Bergholce.
Z.Tarasova: – Nezinu, kā citi, bet es pēc 12. klases beigšanas biju kā ūdenī iemests kucēns. Izpeldēsi – malacis, neizpeldēsi – tavas problēmas. Tagad kabatā ir divi diplomi, bet abi ir pilnīgi citā nozarē, nekā tagad darbojos. Tikai gadus 10 pēc vidusskolas sapratu, kas man patīk, ko protu labāk par visu.

J.Jautaiķis: – No dienas, kad sāku darba gaitas uzņēmumā Doka Latvija, kas ir Austrijas meitas uzņēmums, tieši vācu valodas zināšanas palīdzēja man virzīties augšup.

M.Dadzis: – Skolā tika veidots radio mezgls, rīkotas ballītes. Ja nebūtu izpaudies klases vakaros, mani nebūtu ievērojuši konkrēti cilvēki, nebūtu aizgājušas runas, ka ir tāds Māris Dadzis. Iesaistījos Ventas dzirkstīs, un tām informācija bija jāpublicē radio. Tā nu man bija ne tikai publikai jārunā, bet arī Kuldīgas Radio raidījumā.

K.Bergholce: – Tas ir tāds vecums, kad veidojas personība, no bērna kļūsti par pieaugušo. Tai laikā ir ļoti svarīgi, kas ir tev apkārt. Mums bija pozitīva atmosfēra, bijām mērķtiecīgi, katram bija kāds dzinulītis. Tas man palīdzēja veidoties kā personībai.
Komentāri
Partija
2018. gada 14. augustā, 19:48
Ierunāt Saskaņas centra reklāmu, tas tiešām ir pārdrošs - sapnis!
Pievieno jaunu komentāru: