Vārda dienu svin: Antons, Antis, Antonijs
Ceturtdiena, 2018. gada 18. janvāris, 12:09
-3° C, vēja ātrums 1.5 m/s, Z vēja virziens
Vecākas ziņas
Brigādes štābu pārcels uz Kuldīgu

Brigādes štābu pārcels uz Kuldīgu

2017. gada 6. oktobrī, 02:00
Līdz Lāčplēša dienai 11. novembrī vajadzētu beigties Nacionālo bruņoto spēku 45. Zemessardzes (ZS) nodrošinājuma bataljona bāzes rekonstrukcijai Kuldīgā, Ventspils ielā.
Bez skiču bloka – nekur

Bez skiču bloka – nekur

2017. gada 6. oktobrī, 01:00
„Laiku pavadu, skicējot tēlus un dažādas pasaules,” saka kuldīdzniece, Latvijas Mākslas akadēmijas 2. kursa studente Kate Rasa Ozola, kura nodaļā „Kustība. Attēls. Skaņa” apgūst animāciju.
Tūrisma idejas – kā no pārpilnības raga

Tūrisma idejas – kā no pārpilnības raga

2017. gada 6. oktobrī, 00:00
Kuldīgas novada domes jaunās tūrisma komisijas pirmā sanāksme notika neierasti rosīgā gaisotnē, jo tās vadītājs, Kuldīgas aktīvās atpūtas centra (KAAC) direktors Artis Gustovskis katram lika pateikt vismaz trīs idejas...
Jābūt gataviem cīņai ar mēri

Jābūt gataviem cīņai ar mēri

2017. gada 4. oktobrī, 08:00
Kopš vakardienas arī Kuldīgas novada Vārmes pagastā un daļā Rumbas pagasta, kas atrodas uz dienvidiem no Kabiles ceļa, Āfrikas cūku mēra dēļ noteikta savvaļas cūku karantīnas teritorija. Mūsu novads Latvijā bija viens...
Iedrošina doties pretim izaugsmei

Iedrošina doties pretim izaugsmei4

2017. gada 4. oktobrī, 07:00
„Palīdzu cilvēkiem īstenot viņu dzīvē pārmaiņas,” saka izaugsmes veicinātāja, kādreizējā kuldīdzniece Inta Santa, kura tagad dzīvo Aizputē.
Sēņu trakums

Sēņu trakums

2017. gada 4. oktobrī, 06:00
Noslēdzies laikraksta izsludinātais fotokonkurss par sēnēm. Paldies visiem „Kurzemnieka” lasītājiem par atsaucību. Saņēmām fotogrāfijas gan e-pastā, gan tās bija ievietotas mūsu feisbuka lapā.
Džinss būs modē jebkurā veidā

Džinss būs modē jebkurā veidā

2017. gada 4. oktobrī, 05:00
Modernas bikses ir svarīgs stila un tēla elements, un tās ideāli iekļaujas gan sieviešu, gan vīriešu garderobē. Dzīvesstila blogere Brigita Dambe dalās novērojumos, kādas džinsa bikses izvēlas sievietes Latvijā....
„Kurzemē labāku neatradu”

„Kurzemē labāku neatradu”

2017. gada 4. oktobrī, 03:00
Tā par ilgstošās sociālās aprūpes nodaļu Kuldīgas slimnīcā teic tās iemītniece Dzidra Līgute no Liepājas. „Šo vietu nevar saukt par pansionātu, tā ir senioru rezidence,” viņa pārliecināta.
Skrundas novadā – sportiski un veselīgi

Skrundas novadā – sportiski un veselīgi1

2017. gada 4. oktobrī, 02:00
Ar kuplu dalību velobraucienā sestdien Skrundas pusē beidzās veselības uzlabošanai veltītā sporta nedēļa.
Restaurācijas centram vajag vēl

Restaurācijas centram vajag vēl5

2017. gada 4. oktobrī, 00:00
Vai aizņemties naudu no Valsts kases, lai Baznīcas ielā 30 pabeigtu ugunsgrēkā cietušās ēkas pārbūvi par restaurācijas centru – šis jautājums izraisīja diskusiju Kuldīgas novada domes sēdē.
Uztrauc migrācija un ietekmes trūkums

Uztrauc migrācija un ietekmes trūkums

2017. gada 3. oktobrī, 16:45
Eiropas Savienības (ES) valstu iedzīvotāju attieksme pret šo savienību nav skeptiska, drīzāk dēvējama par eiroreālistisku – tā ir rezervēta, taču proeiropeiska.
Dūmi bez uguns

Dūmi bez uguns

2017. gada 2. oktobrī, 08:00
Dūmi tiešām atstāja iespaidu. Pat zinot to, ka trauksme nav īsta, sajūta bija nedaudz biedējoša – tā atzinās Kuldīgas Centra vidusskolā aptaujātie skolēni, kuri piektdien iesaistījās plašās ugunsdrošības mācībās....