Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:27
+5° C, vēja ātrums 1 m/s, Z vēja virziens

Sadzīvo grāmatnīca un apģērbu veikals

2015. gada 10. februārī, 16:10
Raksta autors: Antra Grīnberga
Sadzīvo grāmatnīca un apģērbu veikals
Foto: Antra Grīnberga
Pagājušonedēļ Kuldīgā, Liepājas ielā 46, durvis vēra jauns lietoto apģērbu veikals Gausa. Tas iekārtots daļā telpu, kurā vairākus gadus atradās Zvaigznes ABC grāmatnīca.

Jaunatvērtajā daļā divos stāvos nopērkami sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbi. Veikals ietilpst Lietuvas uzņēmuma Gausa tirdzniecības tīklā, kas darbojoties arī Liepājā, Talsos, Ventspilī, Saldū, drīz plānots tādus atvērt vēl citās Latvijas pilsētās. „Par veikalu Kuldīgā tika nolemts jau pirms laba laika, tikai gaidījām īsto brīdi, kad būs piemērota vieta. Kā zināms, Kuldīgā ir problēmas ar telpu piedāvājumu komercdarbībai. Tiklīdz Zvaigzne ABC daļu telpu atbrīvoja, mēs tās aizņēmām,” pastāstīja veikala vadītāja Inga Jansone.
Grāmatnīcas darbinieces stāsta, ka ar jaunajiem kaimiņiem sadzīvo labi. Iespējams tāpēc, ka arī iepriekš telpas dalītas ar citiem uzņēmumiem. Samazinot tirdzniecības platību, no sortimenta izņemts plašais kancelejas preču piedāvājums, atstājot vien nepieciešamāko, taču grāmatu klāsts palicis nemainīgs. 

Turpmāk vairāk orientēsimies uz tūristiem, piedāvāsim suvenīrus un, protams, grāmatas. Pārmaiņu dēļ mūsu klienti nedaudz apmulsuši jau kopš Jaungada, taču pamazām pierod.

Cilvēki domāja, ka grāmatnīca slēgta un ka te notiek remonts. Taču, vakar atveroties apģērbu veikalam, sāka saprast, ka esam tepat, tikai pie mums jānāk pa otrām durvīm,” pastāstīja grāmatnīcas pārdevēja Ērika Kiršteine.

 

Attēlā: Jaunatvērtais lietoto apģērbu veikals Gausa Kuldīgā, Pilsētas laukuma malā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi