Vārda dienu svin: Verners, Muntis
Trešdiena, 2018. gada 19. septembris, 21:37
+16° C, vēja ātrums 4.1 m/s, D-DR vēja virziens

Rallisti tur solījumu

2015. gada 24. aprīlī, 14:10
Raksta autors: Juris Lipsnis
Rallisti tur solījumu
Foto: Aivars Vētrājs
Eiropas rallija čempionāta rīkotāja, SIA "RA Events", ķērusies pie februārī sacensībās izmantoto mūspuses ceļu labošanas.

Uzņēmuma direktors Raimonds Strokšs informē, ka šai nedēļā tiek laboti ceļi Alsungas novadā, kā arī Ēdoles un Īvandes pagastā, savukārt nākamnedēļ – Snēpeles pusē.

Kā jau solīts, sakārtosim gan tos, kas izbraukāti sacensību gaitā, gan tos, kuros notika rallistu treniņi.

Galvenokārt tie ir Latvijas Valsts mežu un pašvaldību ceļi,” viņš teica. Brauktuves greiderē Latvijas Autoceļu uzturētāja tehnika, bet vairāk izdangātajās vietās tiek arī uzvesta grants, ko piegādā zemnieku saimniecība Pilskalni. Šo darbu finansē SIA RA Events.
Ceļinieku tehnika pēc pāris nedēļām būs nepieciešama arī Sieksātē, kur 2. un 3. maijā notiks Latvijas rallijsprinta čempionāta 3. posms Kalnamuiža un minirallija kausa izcīņas 3. posms standarta automobiļiem. Kā ierasts, autosportistiem šis rallijsprints būs iespēja trenēties pirms Čempionu rallija Talsos, kas notiks divas nedēļas vēlāk – 16. un 17. maijā.

 

Attēlā:

Ceļinieku tehnika vakar strādāja Latvijas Valsts mežiem piederošajā ceļā aiz Īvandes dzirnavām. Darbu uzrauga Latvijas Autosporta federācijas drošības komisārs Guntis Citlavs.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: