Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
Svētdiena, 2018. gada 23. septembris, 07:29
+12° C, vēja ātrums 7.7 m/s, R-DR vēja virziens

Aicina uz „Darbu laukos”

2015. gada 27. jūlijā, 14:07
 Aicina uz „Darbu laukos”
29. jūlijā no pulksten 10:00 līdz 12:00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Kuldīgas filiālē (Piltenes ielā 5a) norisināsies akcijas „Darbs laukos!” pirmais lauksaimniecības vakanču tirgus pasākums.

Akcijā „Darbs laukos!” notiks zemnieku saimniecību pārstāvju tikšanās ar darba ņēmējiem, būs iespēja noklausīties darba devēju stāstījumus par savu saimniecību, darba specifiku, atalgojumu, transporta un dzīvošanas iespējām, kā arī iegūt citu informāciju, kas nepieciešama darba attiecību veiksmīgai uzsākšanai. Darba meklētāji varēs pieteikties uz brīvajām darba vietām zemnieku saimniecībās un piedalīties darba intervijās.

Pasākumā Kuldīgā piedalīsies šādi darba devēji:
·         z/s „Garīši”, kura pamatnodarbošanās ir kāpostu un citu dārzeņu audzēšana, pārstrāde;
·         z/s „Biezaiši”, kas pārstāv lopkopības nozari un graudaugu audzēšanu;
·         z/s „Laivenieki”, kas nodarbojas ar dārzeņu audzēšanu;
·         z/s „Smilškalni”, kas nodarbojas ar aveņu audzēšanu, pārstrādi un vīna ražošanu.

Pasākumā piedalīsies arī biedrības „Lauksaimnieku apvienība”, Kuldīgas novada pašvaldības un NVA Kuldīgas filiāles pārstāvji.

Akciju „Darbs laukos!” rīko biedrība “Lauksaimnieku apvienība” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi (LOSP), lai palīdzētu lauksaimniekiem un zemnieku saimniecībām piesaistīt nepieciešamos darbiniekus sezonas darbiem laukos.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: