Vārda dienu svin: Rodrigo, Rauls
Otrdiena, 2018. gada 25. septembris, 00:27
+9° C, vēja ātrums 7.7 m/s, Z-ZR vēja virziens

Vēl viens veikals bērniem

2017. gada 30. janvārī, 00:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Vēl viens veikals bērniem
Kuldīgas jaunajā veikalā "Bērnu bodīte" var nopirkt gan zīdaiņu, gan lielāku bērnu apģērbu un apavus.
Foto: Lāsma Reimane
Veikals "Bērnu bodīte" Kuldīgā, Liepājas ielā (ēkā, kurā ir "Drogas"), kopš atvēršanas janvāra vidū jau paspējis gūt pircēju atsaucību.
Adamovu ģimenei no Saldus jau pieder bērnu preču veikals Saldū un kādu laiku bijusi doma arī par Kuldīgu. Veikala īpašniece Gunita Adamova: „Te atbrīvojās telpas (iepriekš bija ziedu veikals – aut.), mums tās piedāvāja, un iespēju izmantojām. Novēroju, ka daudz kuldīdznieku brauca pie mums uz veikaliņu Metriņš, kuru vadu trešo gadu. Klienti paši deva ideju par tādu veikalu Kuldīgā. Par to atbildību vairāk uzņēmies mans dēls Emīls.
Pašlaik strādā viena pārdevēja, bet, kad būs vajadzīgs, strādāšu arī es.”

Kuldīga esot uzņēmusi ļoti labi, saka G.Adamova. Te tiek tirgotas preces no Turcijas un Polijas. Pārdevēja Aija Valdmane novērojusi, ka lielāks ir pieprasījums zīdaiņu drēbītēm, bet tiek pirktas arī citas. Galvenais, lai ir pirktspēja, viņa novēl kuldīdzniekiem. Adamovu veikalos var izmantot Ģimenes karti 3+, ar kuru daudzbērnu ģimenes saņem 10% atlaidi. Tomēr Kuldīgā karte vēl nedarbojas, jo tiek kārtotas formalitātes, tomēr atlaide šīm ģimenēm tiek dota.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: