Vārda dienu svin: Rodrigo, Rauls
Otrdiena, 2018. gada 25. septembris, 00:34
+9° C, vēja ātrums 7.7 m/s, Z-ZR vēja virziens

Sienas skapis pret Rīgas burzmu

2017. gada 22. martā, 00:30
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Sienas skapis pret Rīgas burzmu
Kuldīgas jaunā apģērbu veikaliņa "Armadio" īpašniece Elīna Žukova: „Esmu vienkārša. Sapņoju sapņus, kurus varu piepildīt un tā nodrošināt pamatvajadzības, – bez steigas strādāt pašas veikalā, uzturēt bērnu, māju un suņus.”
Foto: Jolanta Hercenberga
Kuldīgā, Baznīcas ielā 6, atklāts kuldīdznieces Elīnas Žukovas sieviešu aksesuāru un apģērbu veikaliņš "Armadio".
Preces tiekot vestas galvenokārt no Itālijas, tādēļ Elīnas draudzene ieteikusi nosaukumam itāļu vārdu. Armadio tulkojumā nozīmē sienas skapis.

Uz jautājumu, vai veikals ar nodomu atvērts Starptautiskajā sieviešu dienā, Elīna atbild: „Sakritība. Ideju esmu lolojusi vismaz trīs gadus, bet Kuldīgā visur par telpām tiek prasīta augsta īres maksa – manuprāt, neadekvāta pret to, cik te ir iedzīvotāju un kāda ir pirktspēja. Nu atradu piemērotu vietu ar ne tik lielu maksu un strauji, mēneša laikā, visu sakārtoju.”

Elīna beigusi Rīgas Tehnisko universitāti un pēc profesijas ir ķīmiķe, bet jau iepriekš strādājusi tirdzniecībā. Veikala atvēršana ir pirmie soļi uzņēmējdarbībā. „Studiju laikos pastrādāju apģērbu veikalā un sapratu, ka tas man patīk. Manā profesijā darbu var atrast lielās pilsētās. Astoņus gadus esmu dzīvojusi Rīgā, bet lielpilsētas burzma man nepatīk. Dienas tur šķiet tik īsas – stunda jāpavada ceļā uz darbu. Man labāk patīk Kuldīgā.
20 minūtēs no mājām Putnudārzā ar kājām varu atnākt līdz centram, tādēļ radīju sev darbavietu šeit.

Milzu peļņu neesmu plānojusi – tikai tik, lai pietiek pamatvajadzībām. Veikaliņš mazs – vienlaikus varu apkalpot divus klientus. Pagaidām strādāju viena, ar laiku būs vēl viena darbiniece. Man patīk mierīgs darba ritms – ar cilvēkiem parunāt, izstāstīt, parādīt, lai veidojas labas attiecības,” saka E.Žukova.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: