Vārda dienu svin: Māra, Mārīte, Marita, Mare
Svētdiena, 2018. gada 25. marts, 04:31
+3° C, vēja ātrums 7.2 m/s, D-DR vēja virziens

Horoskopi

20.03.2018 - 26.03.2018
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem par labu noskaņojumu parūpēsies draugi – aicinās kopā pavadīt laiku un priecāties par dzīvi. Arī sarežģītākās situācijās varēs paļauties uz viņu plecu.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem labs laiks juridiskiem darījumiem. Ar skubu jāķeras klāt arī jaunu zinību apguvei. Priekšā tālāks ceļojums vai tā plānošana.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem darījumos jāsaglabā vēss prāts. Nav ieteicams aizdot un aizņemties naudu. Šonedēļ der stiprināt ģimeniskumu: uzpost dzīvesvietu, izbaudīt gardus ēdienus un tuvību.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem pavasara gaidās sirsniņa iepukstēsies straujāk. Aizņemtajiem uzmanības netrūks, brīvajiem otrā pusīte var atrasties darba sfērā – kā klients, partneris vai pat konkurents.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām darījumos ar mantu, tās pirkšanu, pārdošanu, maiņu vai nomu veiksme palīdzēs visu nokārtot.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām būs gana apņēmības, lai atmestu to, kas traucē būt laimīgām. Tās pārdomās, ko tās dara tikai tāpēc, ka tā patīk sabiedrībai, un teiks ardievas nepatīkamam pienākumam.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem prāts būs tālu no materiālajām vērtībām – tiem patiks radīt mākslu un novērtēt citu radošo veikumu. Ģimene vēlēsies nedalītu uzmanību un līdzdalību darbos.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioni darbā uzņemsies kolektīva dvēseles lomu – rūpēsies, lai ikviens būtu sadzirdēts un justos labi. Darba meklētājiem un mainītājiem iedegta zaļā gaisma.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlnieki pārņemti ar naudas lietām. Kalkulators būs pa rokai, lai katru mīļu brīdi var sarēķināt, kas ir un kas nav izdevīgi. Var tikt atdots kāds parāds.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem, tiecoties pēc sasniegumiem, notikumi var kārtoties tā: solis uz priekšu, divi atpakaļ. Jāpārdomā, kas ir tikai mirkļa iegriba, bet kas nepieciešams un derīgs.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīri tik kāps karjeras kalnā, tādēļ atslābt nevar ne mirkli. Daudz tiks dots un arī prasīts ieguldīt. Attiecībā uz dzīvesvietu tagad var būt pagrieziena punkts, kas prasa rīcību.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm ar ietekmīgu cilvēku palīdzību statuss celsies. Nāksies sevi pierādīt konkurences apstākļos. Trenējot muskuļus darbā, nedrīkst aizmirst par mīļajiem cilvēkiem.