Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Sestdiena, 2018. gada 26. maijs, 20:38
+24° C, vēja ātrums 3.6 m/s, Z-A vēja virziens

Horoskopi

22.05.2018 - 28.05.2018
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem labi jāapdomā, pirms tie ko paraksta vai apņemas, jo sekas būs ilgstošas. Ziedoņa skurbuma pārņemtā sirds pukstēs strauji, tādēļ var tikt izstrādāta arī kāda neprātība.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem vairāk uzmanības jāvelta veselībai, izskatam, fiziskajai formai un emocionālajai pašsajūtai. Nauda un laiks jāiegulda pasaules vissvarīgākajā cilvēkā – sevī pašā.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem pārāk liela atklātība pret draugiem var atspēlēties, tādēļ svarīgos jautājumos labāk mēli turēt aiz zobiem. Darbā būs sevi jāpierāda konkurences apstākļos.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem noskaņojums pavasarim atbilstošs – vieglprātīgs un optimistisks, tādēļ vairāk tie būs redzami spriņģojam pa ziedu pilnajām pļavām vai mežiem, nevis sūri, grūti darot darbu.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām, novērtējot to izpalīdzīgo un dāsno dabu, draugi un radi gādās, lai pienākumu būtu vairāk. Kaut arī dienu ritms būs straujš, gandarījums par labi paveikto neizpaliks.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavas interesēsies par sabiedriskām norisēm un vēlēsies dot arī savu artavu. Pēc pasaules sakārtošanas alkstošie savas ambīcijas var realizēt politikā.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem jāpārskata vērtību skala. Iespējams, kāda iedaļa jāpabīda augstāk, cita zemāk. Vai tas, pēc kā raujaties ar varu, patiešām ir tik svarīgs? Varbūt jāatlaiž? Varbūt jādodas uz citu pusi?
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem nāk pretī pārsteigumi. Ceļā trāpīsies liktenīgi cilvēki, it kā nejaušas sakritības novedīs īstajā vietā un laikā, lai rutīna tiktu nograuta līdz pamatiem.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem darbā panākumu atslēga slēpjas izturībā un spējā nenovirzīties no mērķa. Jāsarauj! Mājas dzīve būs kā veldzējoša oāze – savēji lutinās un atbalstīs.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem sirdi priecēs pretējā dzimuma uzmanības apliecinājumi. Neba nu bez iemesla! Ir jau arī, par ko šo darba rūķi mīlēt, un tie, kuri prot to novērtēt, atradīsies tuvumā.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem ģimene un dzīvesvietas vajadzības izkonkurēs visas citas jomas. Lai arī kāds draugs var uzmest lūpu, mīļotais cilvēks novērtēs pūles uzlabot kopīgos apstākļus.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm jānokārto finansiāli un enerģētiski parādi. Varbūt ir kāds netikums, no kura gribas atbrīvoties? Mīlā var tikt gaidīta izšķiršanās.