Vārda dienu svin: Alma, Annemarija
Sestdiena, 2017. gada 25. februāris, 15:34
+1° C, vēja ātrums 6.7 m/s, R-ZR vēja virziens

Horoskopi

24.02.2017 - 02.03.2017
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem laiks parūpēties par veselību, konsultēties ar speciālistiem, sākt veselības nostiprināšanas un uzlabošanas kūres. Jārauga, lai prātā valdītu garīga saskaņa. Ja nevar mainīt notikumus, jāmaina attieksme pret tiem.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem sabiedriskajā dzīvē, kas saistīta ar vaļaspriekiem, labdarību, politisko un brīvprātīgo darbu, tiek piedāvāts vērt vaļā jaunas durvis, meklēt veidus, kā sevi apliecināt, un atklāt savus talantus pasaulei.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņus izmaiņas procesā, kādas jaunas informācijas parādīšanās vai kolēģu darbības var mudināt pieņemt ar karjeru saistītus lēmumus, kas būtiski maina ierasto. Iespēja iegūt labāk atalgotu darbu.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem došanās tālākā ceļā var vainagoties ar labu peļņu un materiālās situācijas uzlabošanos gan biznesā, gan privāti. Veiksmīgi risināsies sadarbība ar ārzemēm un ārzemniekiem. Labi sākt mācīties svešvalodu.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvu spēja redzēt notikumus un iespējas no dažādiem skatu punktiem un analītiski risināt jautājumus ļaus ieceres īstenot citādākā veidā, nekā iepriekš izplānots. Tuvākie izjutīs, kā mainās Lauvu attieksme pašiem pret sevi.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām labas izredzes darbā iegūt atzinību paaugstinājuma vai naudiskā izteiksmē. Var tikt uzlaboti darba apstākļi vai piedāvāts veikt jums patīkamākus pienākumus.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem šis laiks sola vairākus piedāvājumus, kas dos iespēju realizēt radošas idejas vai arī nokārtot ar bērniem saistītas rūpes. Iespējama arī līguma parakstīšana, kas ilglaicīgi rada stabilitātes un drošības izjūtu.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioni, ja arī ne uzreiz saņems kaudzi naudas, tad vismaz labas ziņas par to, kā nākotnē tādu nopelnīt. Finansiālajai situācijai ir tendence uzlaboties. Daudz laika būs jāvelta sabiedrībai un sociālu jautājumu risināšanai.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlnieku draugiem var būt nozīmīga loma izmaiņām darbā. Kopā būšana, kas iecerēta kā izklaide, var izvērsties par nopietnu biznesa tikšanos. Partnerattiecībās iespējami pārsteigumi.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem viegli risināsies dokumentu kārtošana, būs viegli sadarboties komandā un vienoties par līgumu nosacījumiem, tādēļ jāķeras klāt, ja kas ar papīriem darāms. Ja netiks pildīti dotie solījumi, kāds par to var aizrādīt.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīrus gaida kāds pārsteigums, dāvana vai labs padoms no gados vecākiem cilvēkiem. Īpašu atbalstu saņemsiet situācijās, kad tiks ievērotas tradīcijas un respektēta vēsture.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm var rasties iespēja pamainīt darbības jomu, veikt citus pienākumus jau esošajā darbavietā vai uzsākt savu biznesu. Viens otrs zīmes pārstāvis jutīsies apmulsis, jo būs pārliecināts, ka grib izmaiņas, bet nezinās, kādas.