Vārda dienu svin: Aleksis, Aleksejs
Otrdiena, 2018. gada 17. jūlijs, 09:07
+25° C, vēja ātrums 3.1 m/s, Z-ZA vēja virziens

Direktore būs Dace Mickus

2015. gada 23. augustā, 12:47
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Direktore būs Dace Mickus
Foto: Daces Mickus arhīvs
Par Rudbāržu internātpamatskolas-rehabilitācijas centra direktori apstiprināta līdzšinējā direktores vietniece mācību darbā Dace Mickus.

Deputātu balsojums Skrundas novada domes ārkārtas sēdē bija vienprātīgs. Izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte informēja, ka uz direktora vietu tika izsludināts atklāts konkurss, kurā pieteicās divas pretendentes: vietniece mācību darbā D.Mickus un vietniece audzināšanā Amanda Kukule. „Abas atbilda amata prasībām, bija līdzvērtīgas, ar atbilstošu izglītību un lielu darba pieredzi. Abas tika uzaicinātas komisijai izstāstīt savu skolas attīstības plānu. Kad komisija bija devusi savu vērtējumu, ar ļoti nelielu pārsvaru tika izvēlēta Dace Mickus,” informēja I.Flugrāte.

Direktore Biruta Liepa, kura mācību iestādi vadījusi ilgus gadus, izteikusi vēlmi doties pensijā. Jaunā iestādes vadītāja pienākumus sāks pildīt 24. augustā.
 

Attēlā:

Skrundas novada deputāti nolēmuši, ka no 24. augusta Rudbāržu internātpamatskolas-rehabilitācijas centra direktore būs līdzšinējā vietniece Dace Mickus.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: