Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:13
+3° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

Direktore būs Dace Mickus

2015. gada 23. augustā, 12:47
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Direktore būs Dace Mickus
Foto: Daces Mickus arhīvs
Par Rudbāržu internātpamatskolas-rehabilitācijas centra direktori apstiprināta līdzšinējā direktores vietniece mācību darbā Dace Mickus.

Deputātu balsojums Skrundas novada domes ārkārtas sēdē bija vienprātīgs. Izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte informēja, ka uz direktora vietu tika izsludināts atklāts konkurss, kurā pieteicās divas pretendentes: vietniece mācību darbā D.Mickus un vietniece audzināšanā Amanda Kukule. „Abas atbilda amata prasībām, bija līdzvērtīgas, ar atbilstošu izglītību un lielu darba pieredzi. Abas tika uzaicinātas komisijai izstāstīt savu skolas attīstības plānu. Kad komisija bija devusi savu vērtējumu, ar ļoti nelielu pārsvaru tika izvēlēta Dace Mickus,” informēja I.Flugrāte.

Direktore Biruta Liepa, kura mācību iestādi vadījusi ilgus gadus, izteikusi vēlmi doties pensijā. Jaunā iestādes vadītāja pienākumus sāks pildīt 24. augustā.
 

Attēlā:

Skrundas novada deputāti nolēmuši, ka no 24. augusta Rudbāržu internātpamatskolas-rehabilitācijas centra direktore būs līdzšinējā vietniece Dace Mickus.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi