Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
Svētdiena, 2018. gada 23. septembris, 09:44
+13° C, vēja ātrums 7.7 m/s, R-DR vēja virziens

Svētki, pēc kuriem nāk darbs

2016. gada 26. augustā, 16:13
Raksta autors: Vija Zariņa
Svētki, pēc kuriem nāk darbs
Foto: Aivars Vētrājs
Sirsnīgi vārdi un suminājumi sākumā, 30 meistarklases par dažādām tēmām pēc tam – tāda piektdien bija Kuldīgas novada pedagogu 8. konference.

Kultūras centrā bija aizņemtas it visas sēdvietas un sanākušos sveica domes izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure, muzikālu mirkli dāvāja saksofonistu ansamblis Līgas Aleksandras Jāvaldes vadībā.

„Skolotāji ir tie cilvēki, kuru vārdi tiek uzklausīti, viņi spēj iedvesmot jauno paaudzi būt patriotiem un atgriezties dzimtajā vietā ar savu pienesumu,” sacīja domes priekšsēde Inga Bērziņa. Viņa arī uzsvēra, ka šis laiks izglītībā ir ārkārtīgi sarežģīts, bet nozare aizvien bijusi pašvaldības uzmanības lokā. Pēc remonta durvis vērs sporta skola un baseins, mūzikas skola, bet nākotnē plānotas aptuveni četru miljonu eiro investīcijas, lai modernizētu Kuldīgas Centra un 2. vidusskolu. Seši miljoni no Eiropas Savienības fondiem jāapgūst Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumam.

Gada skolotājas – Indra Iveta Gaile no Kuldīgas Centra vidusskolas un Gunta Upesdegle no V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas – kolēģiem stāstīja par savu pieredzi. Tradicionālo Swedbank dāvanu – klēpjdatoru – saņēma Alternatīvās sākumskolas pedagoģe Sangrita Upeniece. Par darbam atdotajiem gadu desmitiem tika godināti pieredzes bagātie skolotāji.

Pēc tam aptuveni 30 meistardarbnīcās pilsētas izglītības iestādēs par daudzveidīgām tēmām ar kolēģiem pieredzē dalījās erudītākie nozares pārstāvji.

 

Attēlā:

Kuldīgas novada skolotāju konferencē. Priekšplānā – Kuldīgas 2. vidusskolas skolotājas Inna Rīna un Inga Liepiņa.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: