Vārda dienu svin: Verners, Muntis
Trešdiena, 2018. gada 19. septembris, 21:36
+16° C, vēja ātrums 4.1 m/s, D-DR vēja virziens

Otrā diena – jautri un kopā

2016. gada 8. septembrī, 15:56
Raksta autors: Vija Zariņa
Otrā diena –  jautri un kopā
Foto: Aivars Vētrājs
2. septembrī Jautrās sporta spēles V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas stadionā pulcēja gan mājiniekus, gan Alternatīvās sākumskolas 5. un 6. klasi, gan Kuldīgas pamatskolas 5.–9. klasi.

Šīs spēles ir viens no sešiem projektiem, kas atbalstīts Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra konkursā, un ģimnāzijas skolotāja Laila Zudāne kopā ar pašpārvaldi rūpējās, lai diena tiktu aizvadīta jautrā noskaņā, saliedējot kolektīvus. „Bijām domājuši organizēt tikai 170 ģimnāzistiem, bet izlēmām ciemos aicināt arī Alternatīvo sākumskolu un Kuldīgas pamatskolas bērnus. Kopumā bija 340 dalībnieku,” skaidro L.Zudāne.

Stadionā iekārtotas četras stacijas, un vislielāko ievērību izpelnījās bamperfutbols, ko organizēja pašnodarbinātais kuldīdznieks Kristers Kravinskis. Spēli, kurā dalībnieki ietērpti lielos plastikas burbuļos, vietējie pazīst ar nosaukumu Goldingen Bubble. Otrajā stacijā komandās seši pret sešiem tika spēlēts volejbols smiltīs. Trešajā stacijā – basketbola soda metieni, bet vasarā precizitāte bija mazinājusies. Ceturtā stacija atkal piedāvāja jautrību: mērķī ar nagliņām tika saplēsti ar ūdeni pildīti baloni, pēc iespējas vairāk ūdens savācot bļodā.

Pie diplomiem tika katrā disciplīnā labākie, bet kopvērtējuma uzvarētāji – pie gardām balvām.

5.–7. klašu grupā piedalījās deviņas komandas: 1. vietā ģimnāzijas 7.b, 2. un 3. vietā Alternatīvās sākumskolas 5.a un 5.b klase.
8.–12. klašu grupā startēja astoņas komandas: 1. vietā apvienotā ģimnāzijas 11. klase, aiz viņiem – ģimnāzijas 12. un 9.a klase.

 

Attēlā:

V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā – Jautrās sporta spēles četrām skolām. Bamperfutbolā sacenšas ģimnāzijas 8.a un 9.a klase.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: