Vārda dienu svin: Modris, Matīss, Mariss
Piektdiena, 2018. gada 21. septembris, 03:51
+17° C, vēja ātrums 3.1 m/s, D-R vēja virziens

Steidz mācīt skolēniem slēpot

2017. gada 6. janvārī, 17:25
Raksta autors: Antra Grīnberga
Steidz mācīt skolēniem slēpot
Foto: Aivars Vētrājs
„Laukā iesim tik ilgi, cik varēs, ja vien sals nesasniegs mīnus 20 grādus,” saka Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas sporta skolotājs Kristaps Bērziņš, kurš pēc ziemas brīvlaika jau no pirmās dienas sporta stundās māca slēpot Antona Grundmaņa stadionā.

„Lielākā daļa skolēnu uz slēpēm kāpj pirmo reizi, tāpēc viņiem ir interesanti. Īpaši aktīvi ir jaunākie bērni, vidusskolēni sākumā protestēja, ka būs jāiet laukā salā, taču pēc slēpojuma visiem tas tīri labi patika.” Vienā sporta stundā varot apgūt tikai to, kā uz slēpēm nostāvēt, bet, lai iemācītos pareizas kustības, esot vajadzīgas vismaz četras piecas stundas. Slēpes nodrošina Kuldīgas novada sporta skola, jo ģimnāzijai savu neesot.

9.a klases skolnieces Karolīne Zavadska un Krista Drulle pirmoreiz uz slēpēm uzkāpušas tikai pērn sporta stundā. „Man labāk patīk vasaras sporta veidi, bet nav slikti arī paslēpot šādā labā kompānijā,” saka Karolīne. Krista atzīst, ka iemācīties nav viegli: „Pāris reižu pat nokritu. Visgrūtāk ir noturēties kājās, jo slēpes ir garas un kājas ķeras.”

 

 

Attēlā:

Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas devīto klašu skolēni mācās slēpot Antona Grundmaņa stadionā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: