Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
Svētdiena, 2018. gada 23. septembris, 13:21
+14° C, vēja ātrums 8.2 m/s, R-DR vēja virziens

Pateicības pēcpusdiena tehnikumā

2017. gada 6. martā, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Pateicības pēcpusdiena tehnikumā
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma pateicības pēcpusdienā audzēkne Marika Radvinskaite par dalību Kuldīgas novada angļu valodas olimpiādē saņem apbalvojumu no skolotājas Zanes Lases.
Foto: KTTT arhīvs
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā (KTTT) 27. februārī pirmo reizi īpašā pasākumā pulcēti mācību olimpiāžu, dažādu konkursu un sacensību uzvarētāji, dalībnieki, kuri spodrinājuši skolas labo vārdu.
Direktore Dace Cine, viņas vietniece Inese Kļaviņa, kā arī skolotāji pasniedza pateicības un teica uzslavas vārdus 60 jauniešiem un 20 pedagogiem. Liels prieks visiem par Katrīnu Spēkaini, kura uzvarējusi Kuldīgas novada latviešu valodas olimpiādē, ieguvusi trešo vietu vēstures olimpiādē, ir uzaicināta uz valsts latviešu valodas olimpiādi un jau bijusi valsts vēstures olimpiādē Rīgā (meitenes latviešu valodas skolotāja ir Zanda Šlēgelmilha, vēstures – Gunita Meiere).

Valsts jauno viesmīļu konkursa pusfinālā Liepājā pirmo vietu ieguvusi Gundega Štrāle (skolotāja Dace Šēna). Kolektīvs lepojas arī ar topošajiem mēbeļu dizaineriem, kuri piedalījās vidējo profesionālo, mākslas un dizaina izglītības iestāžu konkursā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: