Vārda dienu svin: Verners, Muntis
Trešdiena, 2018. gada 19. septembris, 21:37
+16° C, vēja ātrums 4.1 m/s, D-DR vēja virziens

Labākie darbi Kurzemes izstādē

2017. gada 3. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Labākie darbi Kurzemes izstādē
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas audzēkņa Kristera Panova darbs "Jūras karaļvalsts".
Foto: Aivars Vētrājs
30 darbus, kas uzvarējuši Kuldīgas novada skolēnu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Kuldīgas toņi un pustoņi", līdz ar citu Kurzemes skolēnu veikumu varēs apskatīt Mākslas namā no 7. līdz 27. aprīlim izstādē "Kurzemes toņi un pustoņi".
Kuldīgas žūrija – metodiskās apvienības vadītāja Aiga Ciekale, studijas Kuldīgas palete vadītāja Iveta Brence un modes dizainere, māksliniece Jolanta Ozollapa – 74 skolēnu darbus novērtējusi ar trim pakāpēm un pateicībām. Pirmās un otrās pakāpes veikumu varēs redzēt arī Kurzemes izstādē.

Visaugstāko novērtējumu ieguvuši desmit darbi un to autori: Ailija Garoza (Kuldīgas Centra vsk., sk. Indra Tīruma), Everita Kilipa un Kristers Panovs, kuram divi darbi (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., Ina Ozola), Elans Kairis (Turlavas pamatskola, Māra Strauta), Reinis Purviņš, Ieva Pušpure, Amanda Romānova par kopīgo keramikas darbu (Pelču speciālā internātpamatskola-attīstības centrs, Agnese Fogele), Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra pulciņu audzēkņi Nikola Marija Meikšāne un Kristāna Elizabete Helviga (Inga Zelcere), Anna Narmota (Maija Mitrevica), Toms Poriņš (Monta Bergmane).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: