Vārda dienu svin: Modris, Matīss, Mariss
Piektdiena, 2018. gada 21. septembris, 03:11
+17° C, vēja ātrums 2.6 m/s, D-DR vēja virziens

Apvienoto skolu vadīs Jana Jansone

2018. gada 6. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Apvienoto skolu vadīs Jana Jansone
Foto: Lāsma Reimane
Jauno V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolu, kas darbu sāks 1. jūlijā, apvienojot Kuldīgas Alternatīvo sākumskolu (arī Padures filiāli), V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāziju un Kuldīgas pamatskolu, vadīs līdzšinējā ģimnāzijas direktore un pamatskolas direktora pienākumu izpildītāja Jana Jansone.
Domes izsludinātajā konkursā viņa bija vienīgā pretendente. Pēc sarunas ar komisiju J.Jansone visu trīs skolu padomes iepazīstināja ar redzējumu par jaunās vidusskolas attīstību, atbildēja uz vecāku un skolotāju jautājumiem. Šajā tikšanās reizē piedalījās vairāk nekā 50 cilvēku: 74% J.Jansones kandidatūru atbalstīja, pret bija četri klātesošie.

Domes sēdē, kurā viņa apstiprināta amatā, deputāti sprieda, kādēļ uz it kā vilinošu amatu tik maza atsaucība. Aleksandrs Lange jautāja, vai noteikumi nav bijuši pārāk stingri. Priekšsēde Inga Bērziņa uzskatīja, ka tie devuši plašas iespējas, bet amats līdzi nesot lielu atbildību. Arī citos konkursos pašvaldība pārliecinājusies: jo atbildīgāks amats, jo mazāk kandidātu.

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā mācīsies vairāk nekā 600 skolēnu no 1. līdz 12. klasei, būs arī pirmsskolas izglītība.


JANA JANSONE
  • Ir pedagoģijas zinātņu maģistra grāds un profesionālā maģistra grāds ģeogrāfijā; kvalifikācija, kas ļauj mācīt fiziku un biznesa ekonomiskos pamatus.
  • Kopš 1999. gada vada V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāziju.
  • Kopš 2016. gada izpilda direktora pienākumus Kuldīgas pamatskolā.
  • Kopš 2009. gada ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta izglītības kvalitātes eksperte, kopš 2017. gada – Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas viceprezidente.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: