Vārda dienu svin: Verners, Muntis
Trešdiena, 2018. gada 19. septembris, 11:58
+20° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-R vēja virziens

Pļāvēji turpina pazust

2013. gada 11. jūnijā, 11:20
Raksta autors: Signe Šteinberga
Pļāvēji turpina pazust
Foto: Juris Lipsnis
Policijas ziņas: Kuldīgā - zādzības no īpašumiem, Skrundā - autoavārija

Svešinieks nozog mobilo

7. jūnijā 19.15 Kuldīgā pie Ventas kāds pamanījis, ka viņam no kabatas nozagts mobilais tālrunis. Iespējams, ka to izdarījis nepazīstams vīrietis.

Reibumā nesavalda bembi

8. jūnijā ap 0.40 1987. gadā dzimis vīrietis, esot alkohola reibuma stāvoklī, Skrundā, Liepājas ielā brauca ar automašīnu BMW 316, netika galā ar tās vadību un ietriecās kokā. Negadījumā cieta automašīnas vadītājs un abi pasažieri. Nevienam no cietušajiem gūtās traumas nav dzīvībai bīstamas. Uzsākts kriminālprocess.

Izsit logu, nozog pļāvēju

8. jūnijā 1.40, atgriežoties savā dzīves vietā Kuldīgā, Smilšu ielā, saimnieks konstatēja, ka ir izsista loga viena rūts.

8. jūnijā 21.00 kāds konstatējis, ka laikā no 4. līdz 5. jūnijam no viņa īpašuma nozagts zāles pļāvējs, urbjmašīna, slīpmašīna un trīs  pagarinātāji, kā arī no traktora nozagts akumulators. Uzsākts kriminālprocess visu apstākļu noskaidrošanai.

9. jūnijā ap 12.00 konstatēts, ka Kuldīgā, Aizputes ielā, izceļot saimniecības ēkas logu, nozagts zāles pļāvējs. Uzsākts kriminālprocess.

 

Aiznes aptiekas seifu

10. jūnijā konstatēts, ka, izsitot loga rūti, iekļūts kādā aptiekā Kuldīgā. Nozagts seifs ar naudu un dokumentiem. Uzsākts kriminālprocess.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: