Vārda dienu svin: Daiga, Dinija
Otrdiena, 2018. gada 16. oktobris, 01:14
+11° C, vēja ātrums 2.6 m/s, D-DA vēja virziens

Nekaunīgi apzog garāžas Pelčos

2013. gada 13. augustā, 16:28
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Nekaunīgi apzog garāžas Pelčos
Foto: Aivars Vētrājs
Naktī no aizvadītās piektdienas uz sestdienu zagļi pamatīgi aptīrījuši piecas garāžas Pelču centrā.

Tāpat kā nesen Snēpelē, arī te viss noticis tik veikli, ka apkārtējo māju iedzīvotāji neko nav manījuši, lai gan garāžas atrodas ļoti tuvu mājām. No desmit garāžām uzlauztas tās, kuru īpašnieki dzīvo Pelčos un garāžas izmanto. Pārējas piecas nav aiztiktas.
Pelčenieces Gintas Zavickas ģimenei laikam zaudējumi vislielākie, jo

aiznesti ne tikai elekteroinstrumenti, bet aizdzīta arī automašīna Opel:

„Laikam guvums bija tik liels, ka vajadzēja mašīnu, lai aizvestu. Apzagtas piecas garāžas. Vienā paņemtas automašīnas riepas, citā instrumenti. No priekšpuses ir atklāta vieta, bet aiz garāžām neviens neko neredz. Tur ir krūmi un liepas. Par pēdējām piecām garāžām, kuru īpašnieki Pelčos nedzīvo un tās neizmanto, vispār zagļi nebija interesējušies. Tātad viņi skaidri zināja, kur iet. Ir ļoti nepatīkama apziņa, ka viņi bija vērojuši, skatījušies, kad tu tur ej, ko dari, ka tieši šīs garāžas ir vērts uzlauzt.”
Visas garāžas bijušas aizslēgtas, bet Vladimira Aņisimova garāžai bijusi pat pieslēgta signalizācija. To garnadži ātri neitralizējuši. Vladimirs stāsta, ka pie atlauztajām garāžām mētājušās salauztās atslēgas. Viņš rēķina, ka zaudējumi esot ap 800 latiem. Garāžā bijuši elektroinstrumenti. „Varbūt kāds kaut ko arī dzirdēja, bet saprotams, ka cilvēkiem naktī bail iet ārā skatīties,” saka Vladimirs.  
„Biju mājās, gulēju istabā, kurai pat logs uz to pusi bija vaļā. Pusdivos naktī vēl piecēlos un aizgāju uz virtuvi. Kaut vienu troksnīti būtu dzirdējusi! Runāju ar kaimiņieni – pat suns neesot rējis. Atlaužot garāžas, bija taču jābūt troksnim,” neizpratnē ir Jautrīte Millere, kuras mājas atrodas tiešā garāžu tuvumā. Viņa atzīst, ka automašīnas motoru troksnim pie garāžām gan uzmanību nepievēršot, jo jaunieši te bieži braukājot pa naktīm, tomēr parasti uzmetot aci, ja pie garāžām staigā vai sarunājas kāds nepazīstams.

Attēlā: Uzlauztās garāžas atrodas Pelču centrā, pavisam tuvu mājām. Apzagtas pirmās piecas, par pārējām zagļi nav izrādījuši interesi.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: