Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:04
+3° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

Murdi, piedzērušies gājēji un zādzības ar ielaušanos (policijas ziņas)

2014. gada 15. janvārī, 08:59
Raksta autors: Signe Šteinberga
Murdi, piedzērušies gājēji un zādzības ar ielaušanos (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
Aizvadītajās dienās Kuldīgas policijas iecirkņa darbinieki iesaistījušies vairāku notikumu izmeklēšanā. Tā 8. janvārī ap 21.30 Kuldīgā no Ventas izņemti divi bezsaimnieka murdi, kuros bija 100 nēģu. Nēģi atlaisti atpakaļ upē. Uzsākts kriminālprocess.

Tumsā un reibumā

11. janvārī 6.00 Vārmes pagastā 1973. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Renault Laguna uzbrauca gājējam, kurš atradās uz ceļa Ventspils-Kuldīga- Saldus braucamās daļas bez atstarojošiem elementiem. Negadījumā gājējs guvis vairākas brūces, konstatēta arī alkohola ietekme.

 

Zādzības ar ielaušanos

11. janvārī ap 11.00 kāds pilsonis konstatējis, ka Turlavas pagastā caur logu iekļūts mantu glabātuvē, nozagts metināmais aparāts, elektrodi, zāģa degviela un akumulatoru lādētājs. Uzsākts kriminālprocess.

12. janvārī konstatēts, ka Kuldīgā, Mucenieku ielā,  ir atlauztas kāda dzīvokļa durvis,  nozagts TV dekoders un divi kilogrami cūkgaļas.

13. janvārī 16.20 konstatēts, ka, izsitot loga rūti, iekļūts kādās mājās Ēdoles pagastā. Nozagts  elektrokabelis un 5 prožektori.
Uzsākts kriminālprocess.

 

Pazūd mežs, atrodas bise

Atklājies, ka aizvadītā gada decembrī Skrundas novadā kādā īpašumā  nelikumīgi nocirsts 190 augošu koku.

Kuldīgas novada Rendas pagastā kādās mājās 1950. gadā dzimis vīrietis glabājis medību bisi bez derīgas ieroču glabāšanas atļaujas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi