Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:04
+3° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

Uzsprāgst krāsns, kurinātājai - trauma (papildināts)

2014. gada 30. janvārī, 13:05
Raksta autors: Signe Šteinberga
Uzsprāgst krāsns, kurinātājai - trauma (papildināts)
Foto: Arhīvs
27. janvārī 11.26 Skrundas novada Rudbāržu pagastā, sievietei kurinot pirts apkures krāsni, tā eksplodējusi. Sieviete guvusi kājas traumu. Iespējamais negadījuma iemesls – spiediena rašanās aizsalušajā apkures sistēmā.

29. janvārī konstatēts, ka, atlaužot priekškaramo slēdzeni, Kuldīgas novada Turlavas pagastā iekļūts šķūnī un no turienes nozagts elektromotors, leņķa slīpmašīna, celtniecības fēns un zāģa ripa. Uzsākts kriminālprocess.

30. janvārī 8.30 konstatēts, ka Kuldīgas novada Snēpeles pagastā, pārzāģējot gāzes balonu novietnes slēdzeni, nozagti pieci baloni.

30. janvārī 8.30 atklājies, ka Kuldīgas novada Pelču pagasta raidstacijā, uzlaužot garāžas priekškaramo slēdzeni, nozagtas četras vasaras riepas ar metāla diskiem.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi