Vārda dienu svin: Antons, Antis, Antonijs
Ceturtdiena, 2018. gada 18. janvāris, 14:14
-3° C, vēja ātrums 1.5 m/s, Z vēja virziens

Policijas ziņas: Skrundā "uzlidojums" automašīnām

2014. gada 25. martā, 23:32
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policijas ziņas: Skrundā "uzlidojums" automašīnām
Foto: Juris Lipsnis
22. marta rītā nepatīkams pārsteigums sagaidījis vairāku automašīnu īpašniekus Skrundā.

Izsit logu un iztīra salonu
Ap 9.00 Saldus ielā kāds skrundenieks konstatējis, ka viņa automašīnai VW Golf izsists sānu logs. Sporta ielā logs izsists VW Passat. No automašīnas nozagts skaļrunis un sabojāta aizdedzes atslēga.

Noziegumu virkne turpinājusies Saldus ielā - tur kāds pilsonis konstatējis, ka automašīnai BMW 525 ir sabojāts aizmugurējais sānu logs un nozagta magnetola, bet žigulim jeb VAZ 21063  - sabojāts logs. Savukārt citā adresē Saldus ielā durvju logs izsists automašīnai Ford Taurus, no salona pazudušas brilles un mp 3 atskaņotāja pults. Par visiem šiem gadījumiem uzsākts kriminālprocess.

 

Brauc reibumā un bez tiesībām

21. martā ap 21.00 1970. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Audi A6" Kuldīgā pa Liepājas ielu,  būdams alkohola reibumā (1,58 promiles), turklāt arī bez vadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess.

 

Nav droši ne garāžā, ne šķūnītī

23. martā 11.00 Kuldīgā, Egļu ielā, kāds konstatējis, ka viņa garāžai ir izsists logs, un ar lauskām sabojāts motocikla priekšējais dubļu sargs.

25. martā  ap 6.00 atklājies, ka Kuldīgā, Skrundas ielā, no malkas šķūnīša nozagts laivas elektromotors.  Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: