Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:04
+3° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

„Nekā īpaša – ikdienas režīmā”

2014. gada 23. aprīlī, 12:09
Raksta autors: Juris Lipsnis
„Nekā īpaša – ikdienas režīmā”
Foto: Modris Rubenis
„Varētu teikt, ka Lieldienu svētki pagāja diezgan ikdienišķi,” saka Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšniece Iveta Būdeniece.

Iecirkņa atbildības teritorijā fiksēts apmēram 40 notikumu, kas esot visai vidējs skaits. Pat ierasto sportisko aktivitāšu – kautiņu – Lieldienās bija visai maz, tikai pieci. Toties uz ceļiem situācija bijusi visai saspringta – par spīti policijas brīdinājumiem, ka būs plaši reidi, brīvdienās mūspusē noķerti pieci iereibuši autovadītāji, notikuši četri ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši cilvēki, turklāt divos gadījumos šoferis braucis dzērumā.
Siltais un sausais laiks veicinājis kūlas dedzināšanu, un viens šāds ugunsgrēks radījis arī pamatīgus materiālos zaudējumus – no sausās zāles aizdegusies autoservisa palīgēka, sadegušas četras automašīnas un viens motocikls.

„Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā kopā bijuši 11 ugunsgrēki, t.sk. pieci kūlas degšanas gadījumi. Lielākais kūlas ugunsgrēks bija piecu hektāru platībā,” saka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas komandieris Aivars Raukaitis. „Dega arī sodrēji dūmvadā, atkritumu konteiners, koks ar cauru stumbru, zaru kaudze un šķūnis.” Ir bijuši arī divi glābšanas darbi – no dīķa izvilkta vieglā automašīna (spēkrata vadītāja no automašīnas tikusi laukā pati saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās), atbrīvots un atdots saimniekam ķēdē sapinies suns.
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi