Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs, 11:50
+24° C, vēja ātrums 3.6 m/s, R-ZR vēja virziens

Neturi tālruni uz dibena! (policijas ziņas)

2014. gada 22. jūlijā, 21:38
Raksta autors: Jolanta Knīse
Neturi tālruni uz dibena! (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
18. jūlijā kāds vīrietis konstatējis, ka Kuldīgas estrādē viņam no bikšu aizmugurējās kabatas izvilkts mobilais tālrunis "Samsung". Policijas statistika liecina, ka bikšu aizmugurējā kabata nemaz nav droša vieta, īpaši, ja darīšana ar pieredzes bagātiem kabatzagļiem.

Apzog dzīvokli 

19. jūlijā Kuldīgā, Lapegļu ielā, konstatēts, ka atlauztas dzīvokļa durvis un nozagtas zeltlietas, nauda, auto atslēgas un dokumenti. Materiālais zaudējums un apstākļi  tiek precizēti.

 

Ar auto – grāvī

20. jūlijā 23.25  Kuldīgas novada Kurmāles pagasta Vilgālē pie savām mājām 1965. gadā dzimis vīrietis, vadot  automašīnu BMW 316, neizvēlējās ceļa segumam atbilstošu ātrumu un iebrauca grāvī. Vadītājs ievietots Kuldīgas slimnīcā ar galvas traumu. Konstatēts, ka auto vadīts 1,46 promiļu reibumā.

21. jūlijā pēc pusdienlaika 1993. gadā dzimis šoferis Ēdoles pagastā, vadot automašīnu Mercedes Benz Sprinter pa ceļu Kuldīga – Alsunga – Jūrkalne, 17. kilometrā neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu, iebrauca grāvī un apgāzās.

Savukārt 22. jūlijā ap vieniem naktī 1966. gadā dzimis vīrietis  vadīja velosipēdu Kuldīgā pa Baznīcas ielu, būdams alkohola reibumā (2,08 promiles).

 

Jolanta Knīse, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes priekšnieka palīdze

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: