Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs, 19:34
+23° C, vēja ātrums 4.6 m/s, Z-ZR vēja virziens

Ar jaunu vasaras regeju

2016. gada 9. jūnijā, 15:40
Raksta autors: Dora Pļavniece
Ar jaunu vasaras regeju
Foto: Publicitātes foto
Mūziķi Uldis Vanags un kuldīdznieks Ints Ķergalvis (zināms arī kā Speiss) izdevuši dziesmu regeja ritmos Vasara, kafija un meitenes.

Kaut gan pēdējā laikā par grupu dzirdams retāk, mūziķi atzīst, ka nekas slikts ar Ulda un Inta reg-šlāgska grupu nav noticis, un jaunā dziesma tam ir apliecinājums. „Katram ir vairāki citi muzikāli projekti, kas aizņem daudz laika. Ulda un Inta grupa vienmēr bijusi tāds ballīšu variants, kurā bieži pieaicinām arī citus māksliniekus. Beidzot atradām laiku pabeigt vienu no mūsu pēdējiem garadarbiem,” stāsta I.Ķergalvis.

Dziesma Vasara, kafija un meitenes stāsta tieši par to, kas minēts nosaukumā. Jaunus darbus mūziķi rada tandēmā. Ierakstā dzirdama I.Ķergalvja balss un ģitāra, U.Vanags iespēlējis taustiņinstrumentus un trompeti, kā arī iedziedājis otro balsi. Basģitāru spēlē Mārtiņš Burkevics, kurš reizē ir skaņu inženieris, bet bungas – Jānis Puzaks (Ješka). Gala apstrāde jeb māsterēšana uzticēta Ģirtam Laumanim (Lomikam), kurš strādā Valmieras skaņu ierakstu studijā Hodila Records.

„Ar rezultātu esam apmierināti. Ceram, ka regeja cienītājiem patiks. Šoreiz apzināti dziesmā ielikām vairāk saules, tātad arī regeja,” skaidro I.Ķergalvis. Tieši tāpēc solo daļā izmantota tēma no leģendāra skaņdarba – Dzelteno pastnieku dziesmas Nāc ārā no ūdens.

 

Attēlā:

Mūziķi Uldis Vanags un Ints Ķergalvis jeb Ulda un Inta regšlāgska grupa.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: