Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:43
+8° C, vēja ātrums 1.5 m/s, D vēja virziens

Pērtiķīti pavada dancojot

2017. gada 27. janvārī, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Pērtiķīti pavada dancojot
Ar desmit deju pāriem Kabilē uzstājas Panevēžas senioru kolektīvs "Sidabra". Lai visiem pietiktu vietas, pacelts aizkars, kas sedz spoguļsienu, ko dejotāji izmanto mēģinājumos.
Foto: Eduards Skabis
Kabilē nedēļas nogalē seši senioru deju kolektīvi sadancoja koncertā "Pērtiķīti pavadot".
Kā pastāstīja pagasta kultūras organizatore Aiga Akmentiņa, Kabiles dejotāji ik pa laikam ciemos aicina draugus, un šoreiz namatēva lomā senioru kolektīvs Kamēr vari (vadītāja Andra Eimane). Ciemos bija atbraucis deju kolektīvs Ance no Ventspils novada Ances pagasta Elita Kuģeniece), Kandavnieks (A.Eimane), Skrundas Virši (Agris Sīlis) un Rendas dejotāji (Gunta Freiberga). Vistālākie draugi, kas koncertu darīja starptautisku, – Sidabra no Panevēžas Lietuvā (Kristīna Nainiene). „Saieta namā pulcējās 140 dejotāju. Katrs kolektīvs uz skatuves kāpa ar trim dejām. Diemžēl bezmaksas koncertam bija tikai 17 skatītāju,” tā A.Akmentiņa.

Sirsnīga bija vadītāju un pašu dejotāju tikšanās, uzrunu visiem teica Kabiles pagasta pārvaldes vadītājs Tālvaldis Bergmanis. Lai paustu siltās jūtas un priecīgo omu, tika ne vien piesaukts Pērtiķa gada noslēgums, bet arī izmantots tāds iemesls kā Starptautiskā apkampšanās diena.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi