Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 2017. gada 20. jūlijs, 15:35
+20° C, vēja ātrums 2.6 m/s, Z-R vēja virziens

Dzīres Kuldīgā - koši, skaļi, iespaidīgi

2017. gada 17. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece, Lāsma Reinmane, Laila Liepiņa,
Dzīres Kuldīgā - koši, skaļi, iespaidīgi
Laikraksts Kurzemnieks svētku gājienā pielāgojās laika apstākļiem šovasar.
Festivāls "Dzīres Kuldīgā" aizvadīts ar daudziem jaunumiem un nebijušu ļaužu interesi no malu malām. Lūk, ieskats pasākumos, koncertos, atrakcijās.
Komentāri
apmeklētājs
2017. gada 19. jūlijā, 12:46
Īpašs paldies pilsētas dārza dekorāciju idejas autoriem! Vienkārši fantastiska noskaņa izveidota!Bauda acīm gan dienā, gan naktī!
ivcix
2017. gada 19. jūlijā, 12:38
Par svētkiem - darbs ieguldīts liels un to var redzēt. Vienīgās mieles palika no gājiena, kurš bija ļoti neorganizēts, ja salīdzina ar citiem gadiem. Tie tukšumi vidū tomēr baigi nosita apetīti. Var taču saplānot, tā, lai visi daudzmas vienā ritmā plūst.
Frīdis
2017. gada 19. jūlijā, 10:04
Bija jau skaisti , krāšņi . Un kā vienmēr daudz viesu. Kuldīgas pilsētas svētki ir īpaši ! Citur tādu nav ! Paldies organizētājiem. Bet tirgotāju piedāvājums izlikās tāds stipri blāvāks. Pietrūka ādas izstrādājumu piedāvājumi, keramikas bija maz, gleznu maz , ... ko gribēju nopirkt , to neatradu. Pietrūka īstu amatnieku darbi.
Sīkstulim (the litcham)
2017. gada 19. jūlijā, 05:34
Tu domā, ka Kuldīgā ikdienā mentus vajag tikpat cik svētkos apsargus? :))
Vineta B.
2017. gada 19. jūlijā, 04:54
Paldies visiem kas organizēja un piedalijās svētkos! Šogad tiešam super! Īpaši liels pārsteigums par tīrību un kārtību. Svētki pavadīti un liels darbiņš padarīts!
the litch
2017. gada 18. jūlijā, 19:00
Kā ar piekautajiem šogad? Vai pieaicinātie drošībnieki spēja noturēt kārtību labāk par Gūtpelca kaujiniekiem? Varbūt ir vērts izdarīt secinājumus un pa-reorganizēt pašvaldības policiju?
Silvija
2017. gada 17. jūlijā, 17:40
Man un meitai ļoti patika visi tie pasākumi,kurus spējām apmeklēt.Tik dažāda programma,ka šoreiz jau varēja katrs atrast sev pēc gaumes.Paldies visiem organizatoriem par paveikto darbu.Visu cieņu un sāksim gaidīt jau 23-os svētkus pilsētā.
Aivis
2017. gada 17. jūlijā, 15:32
Svētki labākie kādi man bijuši, viss bija lieliski, ja kādam kas nepatīk , nākošgad vienkārši sēžat mājās!
Zanda
2017. gada 17. jūlijā, 15:16
Kauns komentētājiem. Svētki skaisti. Organizatori ieguldījuši milzīgu darbu. Ja traucē skaļums, varēja izvēlēties mierīgāku vietu. Mēs piemēram tā darījām un lielāko daļu laika pavadījām muzeja parkā, lēni un nesteidzīgi baudot. No visa izvēlējāmies pa druskai, lai nav "kas par daudz, tas par skādi". Ja traucē deju kolektīvi, var izvēlēties citu aktivitāti. Nav jāsēž stundām vienā vietā. Kopumā bijām ļoti apmierināti.
puķe
2017. gada 17. jūlijā, 15:10
Liels paldies svētku organizatoriem par ieguldīto darbu svētku organizēšanā. Te bija katrai gaumei un vēlmēm - vieniem likās par daudz kori un deju ansambļi, bet citi to baudīja ar lielāko prieku, jo nekur citur vienuviet tik bagātīgu koncertu klāstu neatrast. Un svētki bija iespaidīgi, jo nekur citur Latvijā tik vērienīgu svētku nav. Paldies!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv vai zvaniet pa tālr. 22470000.
Aptauja

Vai esat apmierināts/-a ar laikapstākļiem šovasar?

Jā, veselības dēļ vēsumu panesu labāk nekā karstumu.
Jā, jo lietainā laikā ātrāk aug sēnes.
Nē, jo pārāk vēsi, lai peldētos.
Nē, jo lietainā laikā jāsēž mājās.
Nē, jo nevar nosauļoties.
Labāk patīk siltums.
Nesūdzos.
Kurzemnieks Horoskopi