Vārda dienu svin: Modris, Matīss, Mariss
Piektdiena, 2018. gada 21. septembris, 05:09
+16° C, vēja ātrums 1.5 m/s, D-DA vēja virziens

„Oranžajām brīvdienām” jauna dziesma

2018. gada 14. martā, 16:24
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Oranžajām brīvdienām” jauna dziesma
"Gārņi un šakāļi" – tā sauc latviešu turbofolka grupas "Oranžās brīvdienas" jaunāko dziesmu, kurai tapis arī videoklips.
Grupas līderis un dziesmas autors Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss, skaidro: „Devām iespēju izpausties mūsu smagajam galam. Ar smagāku mūziku vienmēr esam bijuši diezgan labās attiecībās, taču šī dziesma varbūt sanāca pat agresīvāka, nekā sākumā bijām iecerējuši.”

Dziesmā Gārņi un šakāļi, tāpat kā daudzos citos grupas skaņdarbos, saklausāmas sociāli aktuālas tēmas. „Mēs joprojām iestājamies par godīgumu pasaulē, jo īpaši savas mājās. Gārņi un šakāļi pārnestā nozīmē ir arvien vairāk nepieciešami arī Latvijā – kāds, kurš visu to dīķi sakuļ,” tā I.Ķergalvis.

Dziesmas video autors ir tuvs Oranžo brīvdienu draugs un bijušais dalībnieks Ēriks Saksons. Režiju un pēcapstrādi šoreiz uzņēmies grupas mandolīnists Kaspars Čakste.

 Jau 24. martā Liepājā, klubā Fontaine Palace, ar ballīti tiks svinēta grupas 18. jubileja. Arī šogad no Rīgas uz Liepāju dosies īpašs fanu autobuss un gaidāmi dažādi pārsteigumi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: