Vārda dienu svin: Melisa, Meldra, Meldris
Sestdiena, 2018. gada 21. jūlijs, 02:37
+17° C, vēja ātrums 2.52 m/s, Z-R vēja virziens

Piedalies radošo darbu konkursā „Jaunieši un atkarības”

2014. gada 7. martā, 11:45
Piedalies radošo darbu konkursā „Jaunieši un atkarības”
Biedrība „Go Beyond” sadarbībā ar laikrakstu „Diena” aicina skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā „Jaunieši un atkarības”. Jaunieši no 6. līdz 12. klasei tiek aicināti rakstīt esejas un miniatūras par to, kā viņu vienaudžu dzīve ir saistīta ar atkarībām.

Kas vispār ir atkarība un kā tāda rodas? Personīgā vai draugu pieredze, savas pārdomas par sabiedrību un jauniešiem kopumā vai arī fakti un sekas - jebkas, kas jaunietim rūp, iedvesmo vai dara bažīgu! Konkursa mērķis ir mazināt apreibinošu vielu lietošanu jauniešu vidū, sniedzot rīkus skolotājiem darbam klasē un informējot sabiedrību caur jauniešu stāstiem par problēmas apjomu.

Radošos darbus (līdz 400 vārdiem) jaunieši līdz 30.martam ir aicināti elektroniski sūtīt uz info@runajotparalkoholu.lv ar norādi „Radošo darbu konkursam”. E-pastā un titullapā jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums, tālruņa numurs, e-pasts, skola un klase!

Konkurss notiek divās klašu grupās: 6.-9.klašu un 10.-12..klašu skolēniem no skolām visā Latvijā. Labākie darbi tiks publicēti Dienas medijos. Labāko darbu autori saņems aktīva un veselīga dzīvesveida balvas no „GlaxoSmithKline Latvia” un Siguldas piedzīvojumu parka "Mežakaķis", šķēršļu parka "Tarzāns", kā arī papīrmākslas darbnīcas "Viktora vēstules".

Ar konkursa nolikumu var iepazīties www.runajotparalkoholu.lv

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: