Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs
Sestdiena, 2018. gada 22. septembris, 04:22
+13° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-DR vēja virziens

Makšķerēs un dalīsies pieredzē

2018. gada 30. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Makšķerēs un dalīsies pieredzē
Pelču atpūtas bāzē "Dambi" ir desmit nelieli dīķi, kuros ir karpas, līņi, karūsas un citas zivis.
Foto: Lāsma Reimane
Līdz 5. jūlijam makšķernieki var pieteikties izglītojošam pasākumam un sacensībām, kas 6. jūlijā notiks Pelču pagasta atpūtas bāzes "Dambi" dīķos.
„Dalīsimies pieredzē, kopā makšķerēsim un vārīsim zivju zupu,” saka Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Kuldīgas biroja uzņēmējdarbības konsultante Linda Dūdiņa-Hoiere. Par makšķerēšanas īpatnībām stāstīs atpūtas bāzes īpašnieks Uldis Pelčers, Valsts vides dienesta vecākais inspektors Jānis Sprugevics informēs par normatīvo aktu prasībām, makšķerēšanas meistars Guntis Kārkliņš dalīsies pieredzē par sacensībām. Pieteikties pa tālr. 63323519, 27842035.

Dambu īpašnieks U.Pelčers stāsta: „Pie mums ir desmit nelielu dīķu, kuros ir karpas, līņi, karūsas un citas zivis. Makšķernieku kļuvis mazāk nekā pirms vairākiem gadiem. Manuprāt, daudzi entuziasti paši sev uzcēluši mājas un izrakuši dīķus. Atceros, ka 90. gados uz šejieni brauca cilvēki arī no Ventspils.” U.Pelčers iesaka reizi gadā dīķus nolaist un zivis kontrolēt: „Ja daudzus gadus dīķis netiek nolaists, tas kļūst neproduktīvs, aizaug, un zivs tur vairs negrib dzīvot.”


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: