Vārda dienu svin: Agnese, Agnija, Agne
Svētdiena, 2018. gada 21. janvāris, 10:52
-11° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

Tas bija sagaidāms

2017. gada 19. jūnijā, 06:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Tas bija sagaidāms
Skrundas novada domi arī turpmāk vadīs Loreta Robežniece, bet viņas prombūtnes laikā priekšsēdes pienākumi atkal būs jāpilda deputātam Aldim Zalgauckim (otrais no kreisās). Sēdē piedalījās arī Saeimas deputāte Nellija Kleinberga.
Foto: Daina Tāfelberga
Skrundas novada jaunā sasaukuma deputāti par domes priekšsēdi piektdien atkārtoti ievēlēja Loretu Robežnieci no Latvijas Reģionu apvienības (LRA).
Tā tikko aizvadītajās vēlēšanās ieguvusi deviņas vietas no 15. „Tas jau bija sagaidāms, tāpēc savus kandidātus nevirzījām – spēku samērs pārāk nevienlīdzīgs,” pirmajā domes sēdē atzina abu mazākuma partiju pārstāvji Aivars Rudzroga no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) un Juris Jaunzems no partijas No sirds Latvijai (NSL). Par L.Robežnieci balsoja 11, pret – četri deputāti.

Nedaudz interesantākas bija priekšsēdes vietnieka vēlēšanas. L.Robežniece (LRA) izvirzīja līdzšinējo aizvietotāju Aldi Zalgaucki, bet J.Jaunzems (NSL) – A.Rudzrogu no ZZS, savukārt A.Rudzroga no sava vidus – uzņēmēju Valdi Pakuli. Par pirmo kandidatūru nobalsoja deviņi deputāti (pret seši), par otro – balsu nebija ne par, ne pret, par trešo – 6:9. Līdz ar to L.Robežnieces prombūtnes laikā viņas pienākumus atkal pildīs A.Zalgauckis.

Atkārtoti ievēlēto domes vadību sveikt bija ieradusies kādreizējā pašvaldības vadītāja, Saeimas deputāte Nellija Kleinberga. Arī viņa atzina, ka pārsteiguma nav, bet esot liels prieks, jo skrundenieki izvēli lielākoties izdarījuši pēc padarītā, nevis nomelnošanas kampaņām. Viņa piebilda: „Tāpat prieks par jaunpienācējiem no ZZS, būs jaunas pozitīvas vēsmas. Jūtams arī, ka novads saliedējies.”
Komentāri
Daina
2017. gada 22. jūnijā, 16:07
Tur būtu dažam vairāk kaunēties,bet ko tur,ja par litru var pārdoties
Vietējā.
2017. gada 22. jūnijā, 07:54
Aldi,man kauns par tevi! Proties,esi vīrs!
Diána
2017. gada 21. jūnijā, 00:24
tad nu apsveicu visus uznémigos un drosmigos censonus klústot atkal, jau kuro reizi, par Skrundas novada domes deputátiem! Ceru, ka beidzot shoreiz Jús spésiet párkápt savai padomju laiká iegútajai pieredzei un paskatities ari pa logu, kas un kádá veidá notiek Eiropá un citás pasvaldíbás, lai steidzamá kártá izrautu novadu no atpalikusháká Latvijas novada negoda un beidzot palídzétu iedzívotájiem ekstremálajá nabadzíbá! Kopsh padomju laikiem Skrundas un tás apkártnes pagastu valdés vieni un tie pashi uzvárdi slígst apmierinátíbá par neko bútiska nedaríshanu! Attaisnojiet beidzot 4000 cilvéku ceríbas un atvieglojiet un uzlabojiet vinu dzíves! Tas viss ir Júsu rokás!
Pievieno jaunu komentāru: