Vārda dienu svin: Daiga, Dinija
Otrdiena, 2018. gada 16. oktobris, 10:47
+12° C, vēja ātrums 2.1 m/s, D-DA vēja virziens

Atjautīgi sporto

2017. gada 8. februārī, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Atjautīgi sporto
Kad kontrolpunktā komandai jānostājas, lai pie zemes būtu trīs pēdas un piecas plaukstas, tad sacensību otrās vietas ieguvēji – komanda "Joķa banda" – neapjūk ne mirkli. Priekšplānā – Līga un Jānis Druvaskalni.
Foto: Aivars Vētrājs
Amizantās ziemas sporta spēles februārī Vārmē ir nu jau par tradīciju kļuvis pašvaldības rīkots pasākums.
Aktivitātēs svaigā gaisā, kur punktus var iegūt ne par ātrumu, bet spēju paskatīties uz lietām netradicionāli un atrast oriģinālu uzdevuma izpildes variantu, šogad piedalījās četras komandas.

„Pasākums Vārmē notiek septiņus gadus, un mēs tajā vienmēr piedalāmies,” stāsta Līga un Jānis Druvaskalni. „Vienu gadu pēc spēlēm kā uzvarētāji ar prāmi aizbraucām uz Zviedriju, bet vairākas reizes esam palikuši otrie.
Šoreiz komandā esam ar draugiem no Rīgas, kuri jau otro reizi brauc pie mums ciemos uz spēlēm.

Šogad mums vislabāk patika kontrolpunkts, kurā komandai bija jāparāda, cik saliedēta tā ir, noturoties uz slidena ceļa.”

Spēļu moto: „Tā mēs ziemu pavadām.” Stafetes, no vates gatavotu sniega piku mešana grozā, pārvietošanās pa slidenu ceļu, pupiņu lasīšana ar knaģi, atjautības uzdevumu risināšana, atpiņķerēšanās no dūraiņu valgiem u.c. Kopvērtējumā vislabākos rezultātus uzrādīja komanda Knibuļi (Aija Medne, Ilze Krūmiņa, Valdis Braslauskis un Emīls Šveicars), kas arī ieguva sacensību galveno balvu – 50 eiro dāvanu karti vienā no Liepājas SPA.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: