Otrdiena, 2017. gada 19. decembris, 00:18
+4° C, vēja ātrums 5.7 m/s, R-DR vēja virziens

Puiši izskrien bronzu

2017. gada 15. februārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Latvijas čempionātā U-14 grupā bronzas medaļas 4x160 m stafetē izcīnīja Ralfs Zazerskis, Mārcis Ziņģis, Roberts Marauskis, Ralfs Bauermeisters.
Svētdien Rīgā Latvijas čempionātā U-14 grupā par bronzas medaļas īpašniekiem 4x160 m stafetē kļuva Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi Roberts Marauskis, Ralfs Zazerskis, Mārcis Ziņģis un Ralfs Bauermeisters.
Puiši finišēja ar rezultātu 1:42,76, zaudējot vienaudžiem no Bauskas un Valmieras sporta skolas. Individuāli R.Bauermeisteram 6. vieta 60 m (8,62), 8. vieta 300 m (47,99); Raivo Liekmanim 6. vieta 1000 m (3:23,02); R.Zazerskim 8. vieta 60 m/b (10,45); M.Ziņģim 8. vieta lodes grūšanā (9,58 m) un 10. vieta augstlēkšanā (1,35 m); R.Marauskim 12. vieta 60 m (8,74). Meitenēm Deilai Cēbergai 6. vieta 60 m/b (10,51); Kristīnei Duburei 8. vieta 60 m (8,92), stafetē meitenēm astotais rezultāts (1:47,80), komandā startēja K.Dubure, D.Cēberga, Janita Antipina, Sanija Robežniece.

Lai varētu startēt finālā, četrās zonās (Limbažos, Rīgā, Jēkabpilī, Kuldīgā) notika atlases sacensības, kur no katras zonas finālam automātiski kvalificējās pieci labākie katrā disciplīnā un vēl četri pēc rezultātiem.