Svētdiena, 2018. gada 22. aprīlis, 21:05
+6° C, vēja ātrums 3.1 m/s, Z vēja virziens

Rēzija Kudore – trešā labākā

2017. gada 22. februārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
"Cerību kausa" pusfinālā individuāli, pie meiteņu galdiņa septiņās partijās izcīnot sešas uzvaras, Rēzijai Kudorei 3. vieta.
Aizvadītajās brīvdienās Rīgas Šaha skolā norisinājās Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta "Cerību kauss" pusfināls, Kuldīgas novada sporta skola tajā startēja ar divām komandām – "Rumba" un "Venta".
Labāk nospēlēja Rumba (Kristers Feldmanis, Markuss Leismanis, Valērija Nikola Āboltiņa, Rēzija Kudore), jo ar 13 punktiem ierindojās dalītā 12.–13. vietā, savukārt Venta ar 12 punktiem bija 15. vietā (Raivo Šteinbergs, Meldra Zundovska, Ance Reiha, Monta Uzare). Individuāli labs rezultāts bija Rēzijai, meitene septiņās partijās izcīnīja sešas uzvaras un pie meiteņu galdiņa ierindojās 3. vietā. Pie pirmā galdiņa K.Feldmanim 3,5 punkti un 8. vieta, bet pie trešā galdiņa A.Reihai trīs punkti un 9. vieta.