Vārda dienu svin: Janīna, Linda
Otrdiena, 2018. gada 21. augusts, 03:34
+16° C, vēja ātrums 4.6 m/s, Z-ZR vēja virziens

Iespaidīga spēle un simtiem skatītāju

2017. gada 15. martā, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Iespaidīga spēle un simtiem skatītāju
Laukumā kuldīdznieki (baltajās formās no kreisās) Linards Vimbsons (nr.10) un Rūdolfs Ķīvītis (nr.9).
Foto: Antra Grīnberga
Latvijas florbola čempionāta 1. līgā ļoti spraigā gaisotnē klubs "Kuldīga" sezonas pēdējā un ļoti vienlīdzīgajā spēlē tikās ar "Ogres vilkiem", un izšķirošā bumbiņa mūsējo vārtos iemesta vien pēdējā minūtē – tā uzvaru ar 6:5 tomēr izcīnīja viesi.
REZULTĀTS IZŠĶIRAS PĒDĒJĀ BRĪDĪ

Sestdienas vakarā tauru un bungu skaņas bija dzirdamas jau pa gabalu no Kuldīgas sporta halles, tur pulcējās teju 400 līdzjutēju, kuri ieradušies sportistus uzmundrināt.

Pirmajā periodā kuldīdznieki guva divus vārtus, bet ogrēnieši vienu. Lieliski nospēlēja Linards Vimbsons pēc Ivo Solomahina piespēles, bet otru bumbiņu pretinieku vārtos iesita Rūdolfs Ķīvītis. Otrā perioda sākumā viesi rezultātu izlīdzināja un perioda beigās iesita vēl trešos vārtus.
Pēdējā perioda sākumā pēc I.Solomahina piespēles vārtus guva Madars Kerijs.

Vēl pēc dažām minūtēm, saņemot piespēli no Niklāva Ērcīša, I.Solomahins raidīja veiksmīgu metienu. Taču vairākumā ogrēniešiem izdevās iesist vēl trīs bumbiņas, turklāt izšķirošo – 59. minūtē, tā izcīnot uzvaru. Par labāko spēlētāju atzīts vārtsargs Emīls Čalkovs, kurš atvairīja 28 metienus.

Aizvadot labu regulārās sezonas otro apli 13 komandu konkurencē, kuldīdznieki finišēja 6. vietā.


„ESAM SAJUTUŠI SAVU SPĒLI”

Treneris I.Solomahins sacīja, ka maču aizvadījuši, maksimāli koncentrējoties uz uzvaru, bet komandas lielākais ienaidnieks esot disciplīna un pie pretinieku vārtiem nerealizētās iespējas. „Tas arī mums liedza uzvarēt. Tāds ir sports. Esam komanda, kopā mācāmies pārdzīvot zaudējumus.”

Šī sezona komandas vēsturē trenera vērtējumā esot vislabākā. „Prieks par jaunajiem spēlētājiem, kuri saistošā spēlē deva lielu artavu, un patīkami dzirdēt epizožu risinājumus no pieredzējušajiem. Šādā sastāvā esam pirmo gadu, un uzskatu, ka nākamajai sezonai ir ļoti liels potenciāls. Esam sajutuši savu spēli un varēšanu, un čaļi ir izsalkuši pēc medaļām,” atzīst I.Solomahins.

„Par nākamo sezonu vēl pāragri runāt, bet vienu gan zinu – komandai būs nevis spēlējošs treneris, bet gan tāds, kurš spēli vada no malas. Šosezon ieraudzīju, ka spēlētājiem acīs mirdz uguntiņa un ir vēlme pilnveidoties. Manuprāt, tas ir galvenais.”
Komentāri
paps
2017. gada 18. martā, 14:22
Sportā viss ir vienkārši labāk slikta uzvara, nekā skaists zaudējums un ar mirdzošām acīm reizēm ir par maz vēl vajag meistarību!
Pievieno jaunu komentāru: