Vārda dienu svin: Melānija, Imanta
Svētdiena, 2018. gada 19. augusts, 20:14
+20° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-R vēja virziens

1000 kilometru divās nedēļās

2017. gada 17. martā, 15:30
Raksta autors: Inta Jansone
1000 kilometru divās nedēļās
Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucēji treniņnometnē Slovākijā: treneris Mareks Maļinovskis, Jānis Šēlis, Roberts Čukurs, Kaspars Ilsjāns, Namejs Eduards Freibergs, Artūrs Raudis un Lauris Ābele.
Foto: Mareka Maļinovska arhīvs
Nobraukt šādu attālumu pašlaik ir septiņu Kuldīgas novada sporta skolas (KNSS) audzēkņu un trenera Mareka Maļinovska plāns riteņbraukšanas treniņnometnē Slovākijā.
Tas ir pēdējais posms, lai sagatavotos jaunajai sezonai, nozīmīgākie starti jauniešiem būs Latvijas jaunatnes olimpiādē, bet zēniem – Cerību kausa seriālā.

Treniņi Slovākijā ilgst līdz 26. martam. „Šī valsts izvēlēta tāpēc, ka tur ir maigāks klimats, kalnaināks reljefs – viss, kas vajadzīgs riteņbraukšanai,” stāsta M.Maļinovskis. „Vienuviet trenējamies ne tikai mēs, bet arī aktīvākie jaunie sportisti, piemēram, no Murjāņiem, Rīgas riteņbraukšanas skolas, Ķekavas, Dobeles un citām vietām.”

Nometnē centīgi trenējas juniors Arno Ķikurs, jaunieši Jānis Šēlis un Artūrs Raudis, zēni Namejs Eduards Freibergs, Lauris Ābele, Kaspars Ilsjāns un Roberts Čukurs (liepājnieks, bet KNSS audzēknis). Trīs jauniešu grupas sportisti Toms Riekstiņš, Anrijs Rancāns un Gatis Līvs (liepājnieks, visi KNSS audzēkņi) treniņnometnē ir no Murjāņu sporta ģimnāzijas.

Dažreiz dienā tiek nobraukts ap 100 km: pirmajā rīta treniņā 70–75 km (kalnainā apvidū 65–70 km), bet otrajā treniņā 25 km, un tas sportistam ir atjaunošanās treniņš. Atslodzei plānots doties ekskursijās, piemēram, uz Bratislavu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: