Vārda dienu svin: Raimonda, Raina, Tāle, Klementīne
Ceturtdiena, 2017. gada 27. aprīlis, 02:25
+1° C, vēja ātrums 1.5 m/s, D vēja virziens

Brīvlaikā servē un māna

2017. gada 20. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Lieldienu volejbola turnīrā Liepājā U-12 grupā bronzu izcīnīja skrundenieces: Ieva Rožkalne (labākā spēlētāja), Elva Freimane, Sofija Seņko, Tīna Eglīte, Beāte Folkheima, Elīza Bolsunovska, Amanda Ozoliņa, Amanda Štamere un Agnija Cērmane.
Kuldīgas un Skrundas jaunajām volejbolistēm skolēnu pavasara brīvdienas aizritējušas gan Lieldienu turnīrā, ko rīkoja Liepājas sporta spēļu skola, gan cīņā par vietu finālā Latvijas jaunatnes čempionātā.
U-12 grupā sīva cīņa par 3. vietu bija tieši starp Skrundas (trenere Rudīte Kronlaka) un Kuldīgas (Ieva Ņečiporuka) volejbolistēm, jo nospēlēts līdzīgi un jāskaita mazie punkti, bet tie beigās labāki izrādījās skrundeniecēm. Uzvaras lauri tika liepājniecēm.

U-15 grupā pirmās bija talsinieces. Kuldīga (Agnese Megne) ierindojās 4. vietā, bet Skrunda – 6., un trenere R.Kronlaka piebilst, ka šajā grupā startēts ar jaunākām meitenēm (2003.–2004. g. dzim.), jo viņas ir iesācējas un vajadzīga pieredze.

Jauno volejbolistu saime joprojām sacenšas par vietām Latvijas jaunatnes čempionātā. Cīņā iesaistījušās Kuldīgas novada sporta skolas U-19 grupas meitenes (treneres A.Megne un R.Kronlaka), pirmās spēles aizvadot Daugavpilī. Tur mūsējās ar 3:0 uzvarēja Rīgas volejbola skolu, ar 3:2 – Daugavpils trešo vienību, bet ar 1:3 zaudēja Daugavpils pirmajai komandai. Šāda bilance ļāva kvalificēties finālam.

„Pirmo reizi sēdēju un volejbolu izbaudīju,” secina R.Kronlaka. „Man nekas nebija jāsaka vai jāmāca – meitenes visu zina, viņām ir pieredze.”