Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 2017. gada 20. jūlijs, 15:31
+20° C, vēja ātrums 2.6 m/s, Z-R vēja virziens

Brīvlaikā servē un māna

2017. gada 20. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Brīvlaikā servē un māna
Lieldienu volejbola turnīrā Liepājā U-12 grupā bronzu izcīnīja skrundenieces: Ieva Rožkalne (labākā spēlētāja), Elva Freimane, Sofija Seņko, Tīna Eglīte, Beāte Folkheima, Elīza Bolsunovska, Amanda Ozoliņa, Amanda Štamere un Agnija Cērmane.
Foto: Rudītes Kronlakas arhīvs
Kuldīgas un Skrundas jaunajām volejbolistēm skolēnu pavasara brīvdienas aizritējušas gan Lieldienu turnīrā, ko rīkoja Liepājas sporta spēļu skola, gan cīņā par vietu finālā Latvijas jaunatnes čempionātā.
U-12 grupā sīva cīņa par 3. vietu bija tieši starp Skrundas (trenere Rudīte Kronlaka) un Kuldīgas (Ieva Ņečiporuka) volejbolistēm, jo nospēlēts līdzīgi un jāskaita mazie punkti, bet tie beigās labāki izrādījās skrundeniecēm. Uzvaras lauri tika liepājniecēm.

U-15 grupā pirmās bija talsinieces. Kuldīga (Agnese Megne) ierindojās 4. vietā, bet Skrunda – 6., un trenere R.Kronlaka piebilst, ka šajā grupā startēts ar jaunākām meitenēm (2003.–2004. g. dzim.), jo viņas ir iesācējas un vajadzīga pieredze.

Jauno volejbolistu saime joprojām sacenšas par vietām Latvijas jaunatnes čempionātā. Cīņā iesaistījušās Kuldīgas novada sporta skolas U-19 grupas meitenes (treneres A.Megne un R.Kronlaka), pirmās spēles aizvadot Daugavpilī. Tur mūsējās ar 3:0 uzvarēja Rīgas volejbola skolu, ar 3:2 – Daugavpils trešo vienību, bet ar 1:3 zaudēja Daugavpils pirmajai komandai. Šāda bilance ļāva kvalificēties finālam.

„Pirmo reizi sēdēju un volejbolu izbaudīju,” secina R.Kronlaka. „Man nekas nebija jāsaka vai jāmāca – meitenes visu zina, viņām ir pieredze.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv vai zvaniet pa tālr. 22470000.
Aptauja

Vai esat apmierināts/-a ar laikapstākļiem šovasar?

Jā, veselības dēļ vēsumu panesu labāk nekā karstumu.
Jā, jo lietainā laikā ātrāk aug sēnes.
Nē, jo pārāk vēsi, lai peldētos.
Nē, jo lietainā laikā jāsēž mājās.
Nē, jo nevar nosauļoties.
Labāk patīk siltums.
Nesūdzos.
Kurzemnieks Horoskopi