Vārda dienu svin: Antons, Antis, Antonijs
Ceturtdiena, 2018. gada 18. janvāris, 15:49
-2° C, vēja ātrums 1.5 m/s, A vēja virziens

Medaļas, balvas un Zvaigžņu spēle

2017. gada 24. martā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Medaļas, balvas un Zvaigžņu spēle
Kuldīgas novada telpu futbola čempionāta labāko trio: "Alsunga", "Nikers", "Nikers/Sporta skola".
Foto: Kuldīgas novada sporta skolas arhīvs
Svētdien par Kuldīgas novada atklātā čempionāta telpu futbolā uzvarētājiem kļuva Kuldīgas komanda "Nikers", kas pēc tam devās uz Zvaigžņu spēli Rīgā un saņēma apbalvojumus Latvijas čempionāta 1. līgā.
Zelta medaļas izcīnīja Artūrs Šternbergs, Andrejs Jefimovs, Juris Gerasimuks, Toms Egle, Emīls Vite, Guntars Rumbenieks, Māris Šternbergs, Gatis Rožkalns, Gatis Šusters, Gatis Jirgensons, Artūrs Liepiņš un Kristaps Blūms. Ar sudrabu var lepoties Alsungas vienība, bet godalgoto trijnieku ar bronzu noslēdza komanda Nikers/ Sporta skola. Tālākās vietās ierindojās Skrunda, Turlava, KurmāleKabile, Snēpele.

Pēc apbalvošanas Nikera spēlētāji sēdās autobusā, lai dotos uz Rīgu, kur ne tikai klātienē vēroja Optibet Zvaigžņu spēli telpu futbolā, bet arī saņēma sudraba medaļas un kausu Latvijas čempionāta 1. līgā. Tika iegūtas trīs papildbalvas: 1. līgas turnīra sezonas vērtīgākais spēlētājs ir G.Rožkalns; FC Nikers – labākā mājas spēļu organizācija; labākais komandas menedžeris – Nikera vadītājs Zigmunds Dvarons.

Zvaigžņu spēlē, kas notika starp Latvijas klubu komandu un te spēlējošajiem leģionāriem no Baltkrievijas, Ukrainas, Brazīlijas un Portugāles, beidzās neizšķirti 5:5. Latvijas vienībā spēlēja arī Nikera pārstāvis G.Rumbenieks, viņš Zvaigžņu spēlē piedalījās otro reizi, bet iepriekš divus gadus G.Rožkalns.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: