Piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs, 19:27

Septiņas dažāda kaluma medaļas

2017. gada 31. martā, 01:00
Raksta autors: Inta Jansone
Cīņas brīdī Krists Kristers Rēvalds (garajās sporta biksēs).
21. starptautiskajā kikboksa čempionātā Rīgā labus rezultātus parādījuši astoņi komandas "Team Kuldīga" sportisti.
Sacensības piecās vecuma grupās notika šādās disciplīnās: light-contact, full-contact un K-1. Pirmajā nepārspēts palika Edgars Kuzmins (svara kategorijā līdz 63 kg), bet otrajā viņam 2. vieta. Light-contact 2. vieta Andrim Grubim (63 kg) un Anetei Brantai, 3. vietu izcīnīja Ralfs Akmeņkalns (47 kg) un Harijs Miezītis (26 kg). Disciplīnā K-1 sudrabu izcīnīja Alekss Ļeonovs (51 kg).

Piedalījušies ap 300 sportistu no 23 Latvijas klubiem, kā arī viesi no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Moldāvijas, Kirgīzijas un Turkmenistānas.

Team Kuldīga pateicas par atbalstu SIA Būvfimai “Inbuv” (Tomam Trubinam), SIA AM Forest (Mārtiņam Grīnfeldam), SIA Wide Forest (Igoram Afļutinovam).