Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:04

2017. gada 31. martā, 03:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu volejbola komanda pret "Rēzeknes novadu". Lēcienā pie tīkla Jānis Jerumanis.
Arvien sīvākas spēles notiek volejbola laukumos, jo sākušās izšķirošās cīņas.
Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā vīriešiem ASK/Kuldīga divu spēļu summā zaudēja komandai Poliurs/Ozolnieki un no tālākās cīņas izstājās. Pirmajā reizē izbraukumā zaudēts ar 0:3, otrajā – ar 1:3.

Nacionālās līgas 2. divīzijā starp Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komandu un Rēzeknes novadu rezultāts ceturtdaļfinālā ir neizšķirts – 1:1. Vispirms mājas spēlē kuldīdznieki ar 3:1 pretiniekus apspēlēja, bet nākamajā dienā izbraukumā tieši ar tādu pašu rezultātu viņiem zaudēja. Kura vienība no šī dueta tiks tālāk, taps zināms  1. aprīlī, kad Rēzeknē būs izšķirošā cīņa.

Beidzies pamatturnīrs arī Nacionālajā līgā sievietēm, un mūsu volejbolistes kopvērtējuma tabulā ieņem 7. vietu, tas nozīmē, ka viņas iesaistīsies izslēgšanas spēlēs. Kuldīgas hallē ¼ fināla spēlē mūsu volejbolistes ar pretiniecēm no Murjāņu sporta ģimnāzijas tiksies jau 2. aprīlī 15.00.

Tāpat spraigi notikumi ir Latvijas jaunatnes čempionāta finālos. U-14 grupas meitenēm Rīgā ritēja cīņa par pirmo sešnieku, un Kuldīgas novada sporta skola (trenere Agnese Megne) ierindojās 6. vietā. Savukārt Aizputē bija sacīkstes otrajai finālgrupai, kurā Skrundas komanda (trenere Rudīte Kronlaka) ieguva 11. vietu. Šajā grupā spēlē 15 komandu.

Savukārt U-16 grupā Kuldīgas un Skrundas apvienotajai zēnu komandai 4. vieta (treneris Ainars Zankovskis), labākā spēlētāja balva Kristeram Bolsunovskim. Šajā grupā pirmie bija volejbolisti no Aizkraukles sporta skolas. Sacentās 11 komandas.